Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alevi gençleri "ölsün" diye Sur'a götürüyorlar!

"DHKP-C ve MLKP, İstanbul ve Ankara'dan Alevi gençleri Diyarbakır Sur'a götürüyor. Neden? Çünkü oradaki çatışmalarda Alevi gençleri ölsün, Aleviler sokağa insin, Türkiye'yi karıştıralım." Bu ifadeler, Türkmen Alevi ve Bektaşi Vakfı Başkanı Özdemir Özdemir'e ait. Özdemir, terör örgütü PKK ve sol örgütlerin Aleviler üzerinden devreye soktuğu oyunu deşifre etti.

Giriş Tarihi: 7.1.2016 19:59 Güncelleme Tarihi: 7.1.2016 20:10
Alevi gençleri ölsün diye Sur'a götürüyorlar!
Terör örgütü PKK'nın sokakları, caddeleri, mahalleleri çatışma alanı haline getirdiği ilçeler...

Teröristlerin kurduğu barikatlar açtığı hendekleri kapatmak için güvenlik güçleri günlerdir mücadele ediyor.

Ancak söz konusu ilçelerde terör örgütü PKK yalnız değil.

DHKP-C ve MLKP gibi sol örgütler de PKK'ya destek veriyor.

Türkmen Alevi ve Bektaşi Vakfı Başkanı Özdemir Özdemir, sol örgütlerin terör üzerinden sahnelediği kirli oyunu deşifre etti.

Alevi gençleri "ölsün" diye Sur'a götürüyorlar!

"ALEVİ GENÇLER SUR'A GÖTÜRÜLÜYOR"

Alevi ve Bektaşi Vakfı Başkanı Özdemir Özdemir, "DHKP-C ve MLKP, İstanbul ve Ankara'dan Alevi gençleri Diyarbakır Sur'a götürüyor. Neden? Çünkü oradaki çatışmalarda Alevi gençler ölsün, Alevi yurttaşları da yanımıza çekelim. Alevi vatandaşlar da sokağa insin, Türkiye'yi karıştıralım diye..." açıklamasını yaptı.

Sol örgütlerin bu yöndeki çalışmalarının sürdüğüne de dikkat çeken Özdemir, Alevi dedelerine seslendi, bu tür örgütlere karşı polise başvurulmasını istedi.

"ALEVİ GENÇLERİNİN ÖLDÜRÜLMESİ İÇİN ÇALIŞIYORLAR"

Özdemir önemli uyarılarda bulundu: Bir takım derneklerde, bir takım cemevlerinde üniversite öğrencilerini, ücra köşelerdeki cemevlerinde İzmir'de, Ankara'da ve özellikle İstanbul'da kandırmaya çalışıyorlar. Alevi gençleri kandırarak Sur'a götürmeye çalışıyorlar. Bunu da yapan da DHKP-C ve MLKP'dir. Alevi gördükleri gençleri yanlarına alıp PKK ile birlikte, polisimize, askerimize karşı savaştırıp orada bir Alevi gencin de öldüğünü yaymak için ellerinden geleni yapıyorlar. Dedelere, bacılarımıza, gençlerimize sesleniyorum. Birisi size bu şekilde yaklaşırsa doğrudan 155'i arayın."

Özdemir, Alevi gençlerine de seslendi, "Çanakkale'yi çok iyi okuyun. Orada şehit olan atalarımızın hiçbirini ayırt etmemişler. Hepsi bu vatan için can vermiş." ifadelerini kullandı, hiçbir gücün Türkiye'yi bölmeye güç yetiremeyeceğine ilişkin inancını da bir kez daha dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alevi gençleri "ölsün" diye Sur'a götürüyorlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN