Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Bozdağ'dan önemli açıklama

Giriş Tarihi: 11.5.2016 11:58
Bakan Bozdağ'dan önemli açıklama

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "DAEŞ terör örgütüyle en etkin mücadeleyi yapıyor" dedi.

Adalet Bakanı Bozdağ, ", DAEŞ'i terör örgütü olarak ilan eden ülkelerin başında geliyor hem de en evvel ilan eden ülkelerin başında. DAEŞ terör örgütüyle en etkin, en kararlı mücadeleyi yapan ülke yine Cumhuriyeti'dir." dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ", DAEŞ'i terör örgütü olarak ilan eden ülkelerin başında geliyor hem de en evvel ilan eden ülkelerin başında. DAEŞ terör örgütüyle en etkin, en kararlı mücadeleyi yapan ülke yine Türkiye Cumhuriyeti'dir." dedi.
Bozdağ, şöyle konuştu:

"Yani düşünebiliyor musunuz bunların mantığına göre, Ankara'da canlı bomba gelecek patlatacak, benim vatandaşlarım hayatını kaybedecek, şehit olacak, yaralanacak, bunun arkasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti olacak. Böylesi bir saçmalık, böylesi bir akılsızlık, akıl tutulması olabilir mi? Türkiye'nin dört bir yanında DAEŞ terör örgütü canlı bombalarıyla, başka tür teröristleriyle eylemler yapacak, onun arkasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti olacak. Her gün Kilis'e DAEŞ terör örgütü bomba atacak, onun arkasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti olacak. Böyle bir saçmalık olabilir mi?"

DAEŞ'Lİ KESKİN NİŞANCI TERÖRİST FÜZEYLE BÖYLE HAVAYA UÇURULDU!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Bozdağ'dan önemli açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN