'Darbecilerden biri Vatan Hainleri Mezarlığı'na gömüldü'

Darbe girişimini protesto etmek amacıyla Avcılar’da düzenenen ‘Demokrasi Nöbeti’nde çeşitli parti temsilcileri bir araya geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye () Başkanı , "Onlardan (Fetö’nün kisveli teröristlerinden) bir tanesi bugün (pazartesi) benim bahsettiğim ‘Vatan Hainleri Mezarlığı’na gömüldü. Bir tanesi gömüldü. Ailesi istememiş ve ‘Vatan hainleri mezarlığına’ gömüldü" dedi.

Giriş Tarihi: 26.7.2016 11:28
'Darbecilerden biri Vatan Hainleri Mezarlığı'na gömüldü'

Avcılar'da yaklaşık 5 bin kişinin katılımı ile 'Demokrasi Nöbeti' mitingi yapıldı. Başkanlığı Mehteran Bölüğü'nün de konser verdiği dün akşam saat 22.00 sıralarında başlayan mitinge Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı , Avcılar Belediye Başkanı CHP'li Handan Toprak Benli ve parti ilçe temsilcileri katıldı.

"BİR TANESİ VATAN HAİNLERİ MEZARLIĞINA GÖMÜLDÜ"

İBB Başkanı Kadir Topbaş, şöyle konuştu:

"Tankların, topların namluların önünde durdunuz. Ama FETÖ'nün kisveli teröristlerinin geleceğimizi karartmalarına izin vermediniz. Bütün niyetleri sizler bozdunuz. Sevgi selini bu güzelliği kısır çekişmelere kurban etmeyelim. Yarınları güzel kılalım. Devletin bekası ve geleceğini düşünelim. Onlardan bir tanesi bugün (pazartesi) benim bahsettiğim 'Vatan Hainleri Mezarlığı'na gömüldü. Bir tanesi gömüldü. Ailesi istememiş ve 'Vatan hainleri mezarlığına' gömüldü. Bu millete ihanet edenler kabirlerinde dahi rahat edemezler."

ERBAKAN YILLAR ÖNCE DARBECİLERİN ŞİFRESİ 1 DOLARIN SIRRINI ANLATMIŞTI!

DARBECİ ÖZTÜRK'ÜN DAMADI TUTUKLANDI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Darbecilerden biri Vatan Hainleri Mezarlığı'na gömüldü'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN