Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti’de FETÖ temizliği başladı

17-25 Aralık sonrası FETÖ’cülerin büyük bölümünü temizleyen AK Parti, teşkilatlara sızan FETÖ’cüleri temizlemek için il il “İzleme Komisyonları” kurdu

Giriş Tarihi: 8.8.2016
AK Parti’de FETÖ temizliği başladı
FETÖ'cü sızmaya karşı 17-25 Aralık darbe girişiminden sonra işi sıkı tutan AK Parti, alt seviyede olası sızmaları tespit etmek için milletvekili, belediye başkanları ve il teşkilat başkanlarından oluşan "İzleme Komisyonu" kurdu. Komisyonlar hem teşkilatlardaki FETÖ'cüleri tespit ediyor hem de FETÖ'nün her ildeki kaynakları ve destekleri konusunda da çok geniş çalışma yapıyor. Yapılan tespitler, elde edilen verilen ilgili yerlere iletiliyor. Teşkilatlara gelen ihbarları da değerlendiren AK Parti, birbirini siyasi rakip olarak gören bazı kimselerin yalan ihbarda bulunabileceği ihtimali üzerine, gelen ihbarları çok sağlıklı bir şekilde değerlendirerek ona göre hareket edecek.

PROVOKASYON UYARISI
AK Parti muhtemel provokasyonlara karşı da teşkilatları uyardı. Kripto FETÖ'cülerden provokatif talepler gelebileceğine çeken AK Parti yönetimi, teşkilatlara "Bunlara uymayın, bu tür talep getiren insanları Emniyet'e şikayet edin ve bizi uyarın" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti’de FETÖ temizliği başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN