Türkiye'nin en iyi haber sitesi
İstanbul Gelişim Üniversitesi

Milli Eğitim Bakanlığının 08/07/2008 tarih ve 17261 sayılı yazısı üzerine , Bakanlar Kurulu’nca 14/07/2008 tarihinde 2547 sayılı Kanunun Ek 2’nci maddesine göre Meslek Yüksekokulumuz kurulmuş ve Eğitim-Öğretime başlamıştır.

Giriş Tarihi: 24.10.2014 15:51 Güncelleme Tarihi: 24.10.2014 15:51
Misyon
Misyonumuz; bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, her alanda kendine güvenen, Atatürk ilkelerine bağlı, bilimsel, çağdaş ve evrensel düşünebilen, takım bilincine ve etik değerlere sahip, eleştirel düşünme yeteneği kazanmış, toplumsal sorumluluk bilinci ile donatılmış, geleceğe ümit, azim ve inançla bakan özgün bireyler yetiştirmektir.

Vizyon
Vizyonumuz; kaliteli ve profesyonel bir eğitim vererek, küresel anlamda araştırma ağı kurup, uluslararası tanınmış okullarla ortak projeler gerçekleştirmek ve uluslararası bir eğitim kurumu olarak dünyada adından saygıyla bahsettirmektir. Tüm akademik ve idari personeli ile katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak var olan eğitim fırsatlarını daha da ileriye götürmek, maddi imkanı olmayan öğrencilere eğitim imkanı sağlamak, Türkiye'nin sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmaktır.

Enstitüler
*Sosyal Bilimler Enstitüsü
*Fen Bilimler Enstitüsü
*Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Fakülteler
*Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi
*İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
*Güzel Sanatlar Fakültesi

Yüksekokullar
*Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
*Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
*Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu
*Yabancı Diller Yüksekokulu
Meslek Yüksekokulları
*İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu
HABERLER İstanbul Gelişim Üniversitesi ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 04 İstanbul Gelişim Üniversitesi haberi sayfamızda bulunuyor.
SON DAKİKA