OHT Peptide 3 Yüz ve Boyun Kremi yenilendi

Giriş Tarihi: 15.1.2014 17:24 Güncelleme Tarihi: 15.1.2014 17:33

Amerika’da, kozmetik dermotoloji alanında çığır açan, gençleşmede hızlı ve etkili bir yöntem olarak sunulan OHT Peptide 3, içeriğine yeni jenerasyon peptidler ve bitkisel kök hücre teknolojisi ilave edilmiş gelişmiş formülasyonu ile kullanıcılarının gözdesi olmaya devam ediyor...

Yeni jenerasyon Peptidler ile 3 Boyutlu güzellik.OHT Peptide 3, kırışıklıklardan kurtulmak ve genç kalmak amacıyla Amerika'da geliştirilmiş , kısa sürede tüm dünyada kullanıcılarının gözdesi haline gelmiş olup, 3 boyutlu peptide kombinasyonu ve bitkisel kök hücre teknolojisi ile, ince çizgi ve kırışıklıkların, sonradan oluşmuş lekelerin giderilmesini hedeflemektedir. Tüm cilt tipleri için uygun olan OHT Peptide 3, cildi canlandırıcı, elastikiyet sağlayıcı içeriğinin yanı sıra nemlendirici özelliğinin de bulunması ile birkaç ürünün etkisini tek bir üründe toplama avantajına sahiptir.

3 Boyutlu güzelliğin temsilcisi olan OHT Peptide 3, bitkisel kök hücre teknolojisini de bu yeni formunda kullanarak dermakozmetikte bir çığır açmıştır. Kök hücre, canlı metabolizmayı var eden doku ve organları oluşturan ana hücrelerin ismidir. Herhangi bir doku ya da organda hasar oluşması durumunda sınırsız olarak bölünebilme ve ihtiyaç duyulan hücreye dönüşebilme yeteneğine sahiptirler. Böylece hasarlı dokuyu onararak kırışıklıkların giderilmesine, cilt tonunun düzelmesine, sarkmış cildin sıkılaşarak kalkmasına yardımcı olur.

Kök hücre teknolojisi sayesinde ender bulunan İsviçre elmasının kök hücreleri baz alınarak hazırlanan Malus Domestica, OHT Peptide 3 içeriğine konularak 3 boyutlu güzellikte bir çığır açılmıştır. Malus Domestica esansiyel hücrelerin yaşlanmasını geciktirerek kronolojik yaşlanma ile mücadele eder.

OHT Peptide 3 Yüz ve Boyun Kreminin emilim hızı oldukça yüksek. İçeriğindeki nemlendirici ekstreler sayesinde ferahlık hissi veriyor..Uygulama sonrasında cildinizin nefes aldığını ve tatlı bir bahar esintisinin yüzünüzde dolaştığını hissediyorsunuz.OHT Peptide3 mimiklerinizi kaybetmeden cildinizi taze tutmanın çözüm ortağı
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
OHT Peptide 3 Yüz ve Boyun Kremi yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN