Cihanbeyli Belediyesi’nden Yoksul Vatandaşlara Ekmek Kampanyası

Giriş Tarihi: 22.2.2015 12:38
Cihanbeyli Belediyesi’nden Yoksul Vatandaşlara Ekmek Kampanyası
’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi sosyal projeler kapsamında yoksul ve muhtaç vatandaşlara ekmek yardımı kampanyası başlattı.
Cihanbeyli Belediyesi sosyal belediyecilik anlamında çalışmalarına devam ediyor. Cihanbeyli Belediyesi sosyal projeler kapsamında başlattığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Ekmek fırınları ile istişareler sonucu Cihanbeyli’de yaşayan yoksul ve muhtaç vatandaşlara ekmek yardımı kampanyası başlattı.
Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Satılmış, Belediye Meclis Üyesi Kadir Ulutaş ve Belediye ekipleri fırınları gezerek proje hakkında bilgi verdi.
Amaçlarının projede insanları sosyal sorumluluğa vesile kılmak, alan el ile veren eli buluşturmak olduğunu ifade eden Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, “Projeye katılmak isteyen vatandaşlar belirlenen fırınlara ekmek parasını ödeyerek ihtiyaç sahiplerine dilediğince ekmek yardımında bulunabileceklerdir. Parası ödenen ekmek sayısınca belediyemiz tarafından fırınlarda oluşturulan panolara, pano iğnesi takılacaktır. İhtiyaç sahibi aileler ise durumlarını belirterek yardım sever vatandaşlarımızın ücretini ödediği ekmeklerden ihtiyaçları kadar alabileceklerdir. Katılan vatandaşlarımıza ve ekmek fırınlarımıza teşekkür ederiz” dedi.
Projeye ilgi gösteren vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Kale’ye teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cihanbeyli Belediyesi’nden Yoksul Vatandaşlara Ekmek Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN