Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KTO’dan Sosyal Medya Zirvesi

Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:28
Her gün milyarlarca paylaşımın bulunulduğu, videonun izlendiği reklamın yapıldığı “Çağın En Büyük İletişim Alanı” Sosyal Medya’ya dair ne varsa hepsi Ticaret Odası (KTO)’nda konuşulacak.
Konya Ticaret Odası “KTO Sosyal Medya Zirvesi” ile alanında uzman sosyal medya iletişimcilerini, KOBİ ve Pazarlama İletişimi ile uğraşanları buluşturacak. Dijital iletişim Danışmanı Serhat Bıçakçı ve Marka Fikirleri Kurucusu Bilal Temizer’in konuşmacı olarak katılacağı programda; Pazarlamada Sosyal Medya Stratejileri, İletişimde Sosyal Medya Taktikleri, KOBİ’ler İçin Başarılı Sosyal Medya Uygulamaları, Kampanyalarda Sosyal Medya Kullanımı, İnteraktif Sunumlar ve Küçük sürprizler yer alacak. 25 Şubat 2015 Çarşamba günü Konya Ticaret Odası Konferans Salonu’nda saat 14.00’de gerçekleştirilecek Zirve’ye; KOBİ’lerden, İletişimcilere ve Öğrencilere kadar 7’den 70’e herkes davetli olarak katılabilecek.
KTO’dan programla ilgili yapılan açıklamada “Alışverişin telefonlarımıza kadar girdiği, Sosyal Medya’ya girmeden evden çıkmayan ve akşam “beni ekleyen var mı” diye sosyal medya hesabına girmeden uyumayan bir tüketici kitlesinin hızla arttığı günümüzde; eğer büyük kitleler peşindeyseniz ve Sosyal Medya’da yoksanız; aslında siz cephesi olmayan 5 metrelik dükkanda mobilya takımı satmaya çalışıyorsunuz demektir. Her yaştan tüketicilere ulaşmak için, doğru kelimeleri kullanmak, doğru mesajları vermek ve doğru reklamı doğru kişilere ulaştırmak satış ve pazarlamanın olmazsa olmazlarıdır. İşte tam da bu yüzden; iş yerinizde, işlerinizde, kampanyalarınızda kullanabileceğiniz daha birçok bilgiyi bulabileceğiniz KTO Sosyal Medya Zirvesi’ne sizleri bekliyoruz” denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KTO’dan Sosyal Medya Zirvesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN