Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bto Üyeleri 5 Yıldızlı Hizmete Kavuşuyor

Giriş Tarihi: 11.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Bto Üyeleri 5 Yıldızlı Hizmete Kavuşuyor
’nın Beyşehir ilçesinde, Beyşehir Ticaret Odası (BTO), 11. Dönem akreditasyon sistemi sürecine dahil olurken, oda üyelerinin bu fırsatla 5 yıldızlı hizmete kavuşacağı belirtildi.
BTO Başkanı Salih Gül, yaptığı yazılı açıklamada, BTO’nun iş dünyasındaki saygınlığının artırılması, sunulan hizmet türlerinin genişletilmesi, hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ve Avrupa oda sistemine uyum sağlanmasını amaçlayan 11. dönem akreditasyon sistemi sürecine dahil olduğunu ifade etti.
Bu sistemin oda üyelerine 5 yıldızlı hizmet alabilmesi için fırsat oluşturduğunu vurgulayan Gül, “Bu sistem, odamızın yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası platformlarda markalaşmasında öncü rolü üstlenmektedir. Bu maksatla odamız, TOBB bünyesinde, yönetim ve oda/borsa mevzuatı, mali yönetim, insan kaynakları yönetimi, iş planlaması ve yönetimi (stratejik planlama), haberleşme ve yayınlar, bilgi ve iletişim teknolojileri kullanımı, üye ilişkileri, kalite yönetimi, iletişim ağı, politika ve temsil, bilgi, danışmanlık ve destek, iş geliştirme ve eğitim, uluslararası ticaret kriterleri çerçevesinde eğitimlere katılmıştır. EUROCHAMBRES ve İngiltere Odalar Birliği ile İngiltere ve Almanya oda sistemlerinin en iyi uygulamaları da dikkate alınarak, TOBB tarafından geliştirilen akreditasyon sistemi sürecinde, üyelerimize daha kaliteli hizmet sunma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bto Üyeleri 5 Yıldızlı Hizmete Kavuşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN