‘Mobil Belediye’ Uygulaması Gölyazı’da

Giriş Tarihi: 22.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 17:31
‘Mobil Belediye’ Uygulaması Gölyazı’da
’nın Cihanbeyli ilçesinde belediyeyi halkın ayağına taşıyan ‘Mobil Belediye’ uygulamasının üçüncüsü Gölyazı Mahallesi’nde gerçekleştirildi.
Belediyenin her biriminden birer personelle mesaisine Gölyazı’da başlayan Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, vatandaşlarla bir araya geldi. Halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kale, belediyenin yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdi. Bu arada Gölyazı sakinleri de belediyedeki işlemlerini gün boyu mahalledeki eski belediye binasında çalışan personel vasıtasıyla yaparak, ilçe merkezine gelmek zorunda kalmadı. Yeni uygulama dolayısıyla belediyedeki işlemlerini ayaklarına gelen hizmetle yapmanın mutluluğunu yaşayan Gölyazı sakinleri, Başkan Mehmet Kale’ye teşekkür etti.
Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, göreve gelir gelmez ilçenin kronikleşmiş sorunlarına el attıklarını ve bunların çözümü noktasında kısa sürede büyük mesafe kat ettiklerini belirtti. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan kültüre kadar farklı konularda önemli çalışmalarda bulunduklarını belirten Kale, Cihanbeyli Belediyesi’nin yeni Büyükşehir Yasası’na sorunsuz bir şekilde en kısa sürede uyum sağladığını kaydetti. ‘Mobil Belediye’ uygulamasıyla hizmeti halkın ayağına götürdüklerini ifade eden Mehmet Kale, “Cihanbeyli Belediyesi bu uygulamasıyla da örnek olmuştur. Belediyemiz ve KOSKİ’nin kısa sürede kaynaşıp işbirliği ile ilçemizdeki su sorunları kısa sürede çözülüyor. İlçemize hizmetlerinden dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve KOSKİ Genel Müdürü İsmail Selim Uzbaş’a teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Mobil Belediye’ Uygulaması Gölyazı’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN