Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nişantaşı Üniversitesi ’da Öğrencilerle Buluştu

Giriş Tarihi: 26.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Nişantaşı Üniversitesi Konya’da Öğrencilerle Buluştu
’da üniversiteye hazırlanan öğrencilerin bir araya geldiği 10. Educaturk Tanıtım ve Eğitim Günleri başladı. Bu kapsamda Nişantaşı Üniversitesi yetkilileri, üniversite hayali kuran öğrencilere bilgi verdi.
Güçlü akademik donanıma sahip olan, akademik altyapıyı profesyonel ortama ve hayata başarıyla aktarabilen Nişantaşı Üniversitesi, Dedeman Otel’de Educaturk eğitim fuarına katıldı. 3 fakülte ve meslek yüksek okulu bölümleri ile öğrenciler için kariyer fırsatı sunan Nişantaşı Üniversitesi’nin yetkilileri, tanıtım fuarında öğrencilere doğru tercih, iş istihdamına uygun meslek ve doğru üniversite seçimi konulu konferans verdi. Gün boyu kurulan stantta üniversite hayalleri kuran öğrencilere bilgilendirme yapan Nişantaşı Üniversitesi Kişisel Gelişim Uzmanı Ayhan Acar, öğrencilerle düzenlenen konferansta buluştu.
Nişantaşı Üniversitesi Kişisel Gelişim Uzmanı Ayhan Acar, stantlarına yoğun ilginin olduğunu söyleyerek, “Nişantaşı Üniversitesi olarak bu yıl bazı farklılıklar yaptık. Bunlardan en önemlisi öğrencilerimize sunduğumuz burs imkanları. Özellikle kız öğrencilerimize artı yüzde 5 burs imkanı sağladık. Onun dışında yine yüzde 75 burs fırsatlarımız var. Toplam 4 yıllık bir üniversiteyiz. Daha çok yeniyiz. Bu üniversitenin son 2 yıllık sürecinde kampüs sayıları giderek artmaya başladı. Mevcut kampüslerin içerisinde bu yıl faaliyete geçirdiğimiz Sadabat Kampüsü İstanbul’da şehrin göbeğinde ve doğayla iç içe bir kampüs. 4 yıllık bir üniversite olmamıza rağmen hızlı gelişiyoruz. Bu gelişim sürecinin içerisinde şuanda mevcut sayımız 13 bin. 2017 yılında bu rakamın 20 bin olmasını hedefliyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.
Nişantaşı Üniversitesi standı büyük ilgi görürken, etkinlikte öğrencilere üniversitenin tanıtım broşürleri verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nişantaşı Üniversitesi Konya’da Öğrencilerle Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN