Başkan Özgüven Çalışmalarını İnceledi

Giriş Tarihi: 27.4.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 16:52
Başkan Özgüven Çalışmalarını İnceledi
’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven alt yapı çalışmaları devam eden Meydanbaşı Caddesinde incelemelerde bulundu.
Ereğli ve Büyükşehir Belediyesi ile Enerya ve KOSKİ tarafından yürütülen çalışmaları inceleyen Özgüven, “Altyapısı olmayan göz boyayıcı çalışmaları bizde yapmasını biliriz ancak fakir-fukaranın, milletin parası olduğu için bizim Belediyecilik anlayışımız kalıcı hizmetler üretmektir” dedi.
Yapılan çalışmalardan dolayı zaman zaman vatandaşlara rahatsızlık verdiklerini söyleyen Özgüven, “Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ama kısa süreli vereceğimiz bu rahatsızlığı ileride tekrar yaşatmamak adına bu çalışmaları yapıyoruz. Şu anda su hatları değiştiriliyor, kanseroloji özelliği taşıyan borular yerine daha sağlıklı borular döşeniyor. Ereğli, Büyükşehir Belediyesi, Enerya ve KOSKİ ekipleri işbirliği içerisinde bu çalışmaları yürütüyor. Vatandaşlarımızın anlayış ve sabrına sığınarak bu çalışmalarımız 2015 yılında hız kazanarak devam edecektir. Bu çalışmalar tamamlandıktan sonra asfaltını dökerek bir daha kazmayacak, yap-boz yapmayacağız. Milletin parasını çarçur etmeyecek kaynakları en verimli şekilde kullanacağız. Bu çalışmalarda Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz, Enerya ve KOSKİ ekiplerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Özgüven Çalışmalarını İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN