Özgüven, Saha Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Giriş Tarihi: 22.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 23.5.2015 07:18
Özgüven, Saha Çalışmalarını Yerinde İnceledi
’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte saha çalışmalarını yerinde inceledi.
Ereğli Belediyesi tarafından sürdürülen alt ve üst yapı çalışmaları yanında yeşil dokunun hakim olduğu noktalardaki park alanlarını yerinde inceleyen Başkan Özgüven, kent kimliğine uygun projeleri hayata geçirmek için çalışmaların hız kazandığını söyledi. Yeni açılan ve açılması düşünülen yollarda da incelemelerde bulunan Özgüven, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vatandaşlarla da istişare eden ve sorunlarını dinleyen Özgüven, “Halkımızın bize verdiği yetki doğrultusunda 2019 yılında kadar Ereğli’mize yakışan hizmetleri vereceğiz” dedi.
Özgüven, “Halkımızı modern, çağdaş ve standartları yüksek bir ilçede yaşatmak için çalışmalarımız devam edecek. Hemşehrilerimizin, bizlere desteği devam ettikçe, güzel ilçemizi hep birlikte, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden daha da geliştireceğiz. Halkımızın bizlere olan güven ve samimiyetlerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özgüven, Saha Çalışmalarını Yerinde İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN