25. Dönem Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

Giriş Tarihi: 12.6.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 13.6.2015 00:36
7 Haziran Genel Seçimleri’nin ardından seçilen 25. Dönem milletvekilleri düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. Konya Milletvekili seçilen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mazbatasını ise AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat aldı.
Konya Adliyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen mazbata törenine, 25. Dönem AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Rüveyde Gülseren Kozak Işık ve Hacı Ahmet Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekilleri Mustafa Kalaycı ve M. Sait Gönen ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Hüsnü Bozkurt ile AK Parti İl Başkanı Musa Arat, MHP İl Başkanı Murat Çiçek, CHP İl Başkanı Bekir Yetiştirici, protokol mensupları katıldı. Milletvekilleri tek tek mazbatalarını aldıktan sonra birlikte fotoğraf çektirdi. Konya Milletvekili seçilen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mazbatasını ise AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat aldı.
Mazbatasını alan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, “Seçimlerin milletimiz için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ise, “Mazbatalarımızı aldık. Öncelikle Cenab-ı Allah, ülkemize, milletimize, tabii ki Konya’mızı hayırlı hizmetler vermeyi bize nasip etsin“ şeklinde konuştu.
CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt da, “Seçim sonucunda oluşan milletvekilliklerinin ülkemize, ulusumuza, özellikle kadınlarımıza ve gençlerimize iyi sonuçlar getirecek bir meclis çalışması diliyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
25. Dönem Konya Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN