Akşehir Belediyesi İkram Çeşmesi’nden Limonata Ve Şerbet Akıyor

Giriş Tarihi: 22.6.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 14:53
Akşehir Belediyesi İkram Çeşmesi’nden Limonata Ve Şerbet Akıyor
’nın Akşehir İlçe Belediyesi mübarek Ramazan ayı münasebetiyle yeni hizmete sunduğu mobil ikram çeşmesi ile teravih namazlarında vatandaşlara limonata ve şerbet ikram ediyor.
Akşehir Belediyesi tarafından kısa bir süre önce hizmete giren gezici ikram çeşmesi ile vatandaşlar teravih namazlarında buz gibi şerbet ve limonata ile serinliyor.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, “Mübarek Ramazan ayının havasını en iyi şekilde teneffüs etmek ve eski geleneklerimizi canlandırabilmek adına belediyemiz tarafından hizmete sunulan mobil ikram çeşmemiz ile camilerimizin önüne giderek teravih namazlarında vatandaşlarımıza limonata ve şerbet ikramında bulunuyoruz. Ramazan ayı boyunca her gün bir camimizin önünde gerçekleştireceğimiz ikramımızla hemşehrilerimizi soğuk limonata ve şerbetle serinletmeyi istedik. Cenab- Allah tuttuğumuz oruçları ve ibadetlerimizi kabul etsin inşallah” dedi. Başkan Akkaya, mobil ikram çeşmesinin haricinde bir ikram çeşmesinin de Nasreddin Hoca Türbesi önünde hizmet verdiğini söyleyerek “Mevsimine göre şerbet, su, limonata gibi ikramlar vereceğimiz çeşmelerimizden kış aylarında da çorba ikramı gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Akşehir Belediyesi tarafından mobil ikram çeşmesi aracılığıyla her gün bir cami önünde gerçekleştirilen ikram vatandaşlardan da büyük beğeni topladı. Sıcak günlerde soğuk limonata ve şerbetle serinleyen vatandaşlar bu tür güzel hizmetlerin devamını beklediklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akşehir Belediyesi İkram Çeşmesi’nden Limonata Ve Şerbet Akıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN