Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler İftarda Buluştu

Giriş Tarihi: 10.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler İftarda Buluştu
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından düzenlenen iftar programı muhasebecileri ve mali müşavirleri bir araya getirdi.
Ankara’da düzenlenen iftar yemeğine Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Turan, Kamu Gözetim Başkanı Seyit Ahmet Baş, Bütçe Genel Müdürü İlhan Hatipoğlu ve Maliye Bakanlığı başta olmak üzere bakanlıklarda görev yapan Konyalı bürokratlar katıldı.
İftar programından sonra konuşan Konya SMMM Odası Başkanı İsmail Turan, bu yıl iftar programlarının altıncısını düzenlediklerini ve ilginin giderek arttığını söyledi. Turan, "Siz değerli hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz, memleket meseleleri konuşuyoruz, Konya’mız ile ilgili yapılacak projeleri konuşuyoruz. Gerçekten bu süreçte çok büyük ivme kazandık. Sizlerin desteği ile de birçok problemimizi de çözdük, inşallah çözmeye de devam edeceğiz. Bizler Konya Mali Müşavirler Odası olarak Türkiye’nin büyük meslek örgütlerinden biriyiz. İftar programlarımız Konya’mızda ilçelerde de düzenliyoruz. Ayrıca Ankara’da siz değerli hemşehrilerimiz ile birlikte oluyoruz ve bundan da büyük mutluluk duyuyoruz. İnşallah bu birlikteliğimiz her zaman devam eder. Bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan Kadir Gecenizi, Ramazan Bayramınızı tebrik ederim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler İftarda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN