Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyşehir Jandarmasından Sürücülere Bayram Şekeri

Giriş Tarihi: 18.7.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Beyşehir Jandarmasından Sürücülere Bayram Şekeri
’nın Beyşehir ilçesinde, jandarma trafik timleri bayramda karayoluna çıkan araç sürücüleri ile yolculara bayram şekeri ikram etti.
Beyşehir’de, sorumluluk alanındaki karayollarında Ramazan bayramında da rutin trafik kontrol ve denetimlerini sürdüren jandarma trafik timleri, durdurdukları araçların sürücüleri ile araç içerisindeki yolculara çikolata ve bayram şekeri ikram etmeyi de ihmal etmedi. Beyşehir-Antalya Karayolu’ndaki muhtelif uygulama noktalarında denetim ve kontrollerini Ramazan bayramında da devam ettiren jandarma trafik timleri, durdurdukları araçların sürücülerine ve varsa araç içerisindeki yolculara kontrollerinden önce çikolata ve şeker ikramında bulundu.
Ramazan bayramında karayoluna çıkan sürücüler ise, jandarma trafik timlerinin bayramlarda bu tür uygulamalarından çok memnun olduklarını dile getirirken, “Bu tür uygulama ve denetimler jandarmamızın gülen yüzünü de gözler önüne seriyor, yolculuğumuza daha çok moral ve motive katıyor. Hem de sürücülerin yollarda daha dikkatli ve kurallara uygun olarak devam etmesini sağlıyor. Bu tür uygulamaların artarak devamını diliyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyşehir Jandarmasından Sürücülere Bayram Şekeri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN