Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyşehir Belediyesi’nde Bayramlaşma Programı

Giriş Tarihi: 20.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 16:55
Beyşehir Belediyesi’nde Bayramlaşma Programı
’nın Beyşehir İlçe Belediyesi’nde toplu bayramlaşma programı gerçekleştirildi.
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ramazan bayramının sona ermesinin ardından ilk mesai gününde Belediye personeliyle bir araya gelerek bayramlaştı.
Belediye Başkanı Özaltun, Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel ve birim amirleri ile birlikte bazı birimleri ziyaret ederek, belediye personeliyle bayramlaştı. Özaltun ve beraberindekilerin ilk bayramlaşma adresi Temizlik İşleri Müdürlüğü oldu. Daha sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Kademe ve hizmet binasında çalışan personelle bir araya gelen Özaltun, buradaki personeliyle de tek tek bayramlaştı.
Özaltun, yaptığı konuşmada, Beyşehir Belediyesi’nin geçmişte 12 mahalleye hizmet verirken, Yeni Büyükşehir yasası çerçevesinde 67 mahalleye ve 71 bin 400 nüfusa birden hizmet vermeye başladığını vurgulayarak, "Hizmet alanımız en az 5 kat daha büyüdü, nüfusumuz ikiye katladı. Alan ne kadar büyürse büyüsün, biz sistemimizi kurduk, ekibimiz çalışmaya başladı" dedi.
Belediye personelinin bir takım ruhu içerisinde örnek bir çalışma sergilediğini vurgulayan Özaltun, "Sistemi kurduk ve başarıyı yakaladık. Özellikle dış mahallelerdeki vatandaşlarımızdan artık daha olumlu tepkiler almaya başladık. Mahalleye dönüşen 18 eski beldemizden de hizmetler noktasında teşekkürler alıyoruz. Bu bizi mutlu ediyor. Bu tek başına bir başarı değildir, ekip ruhu, takım çalışmasının göstergesidir. Bu noktada, takım çalışmasında gösterdiğiniz başarıdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beyşehir Belediyesi’nde Bayramlaşma Programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN