Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Smmm Odasında Bayramlaşma

Giriş Tarihi: 20.7.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 16:55
Konya Smmm Odasında Bayramlaşma
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası üyeleri bayramlaştı.
Oda binasında bayram tatilinin ardından ilk mesai gününde düzenlenen bayramlaşma törenine meslek mensuplarının yanı sıra AK Parti Konya Milletvekili Uğur Kaleli, MHP Konya Milletvekili Sait Gönen, MHP İl Başkanı Murat Çiçek, KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan, Konya Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver katıldı.
Konya SMMM Odası Başkanı İsmail Turan yaptığı konuşmada, Ramazan Ayını ülkemizin birliği ve beraberliği için, Gazze, Doğu Türkistan, Suriye, Irak ve birçok ülkede zulüm ve işkence altında olan mazlumlar için dua ederek geçirdiklerini söyledi.
Meslektaşlarının e-birlik projesi ile ilgili görüşlerini yetkili makamlara ilettiklerini kaydeden İsmail Turan, “Mesleğimiz adına yeniliklerle ilgili gelişmelerde e-birlik projesinde olduğu gibi devam etmektedir. 3568 sayılı meslek yasamızla ilgili tek tebliğ taslağıyla ilgili çalışmalarımızda meslektaşlarımızın sorumluluğunun çerçevesinin çizilmesinin gerekliliğini TÜRMOB ve Maliye Bakanlığına ilettik. Ayrıca meslektaşlarımız için azami iş kapasitesinin belirlenmesine yönelik taslak çalışmalarıyla ilgili Odamızın görüşlerini ilettik. Burada meslektaşlarımızın stajyerlerimizin ve çalışanlarımızın da puanlama kapsamına dâhil edilmesini talep ettik. Her iki taslak çalışmasıyla ilgili de görüşlerimizi gerek TÜRMOB gerekse Maliye Bakanlığı ile paylaşıyoruz. Düzenlediğimiz etkinliklerle meslektaşlarımızla devamlı bir arada olmaya çalışıyor mesleki açıdan istişare yapma imkanı buluyoruz. Ramazan ayında da gerek ilçelerimizde gerekse merkezdeki meslektaşlarımızla iftarlarda bir arada olma imkanı bulduk” dedi.
Bayramlaşma töreninde MHP Konya Milletvekili Sait Gönen ile AK Parti Konya Milletvekili Uğur Kaleli de selamlama konuşması yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konya Smmm Odasında Bayramlaşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN