KTO Karatay Üniversitesi Ailesi Bayramlaştı

Giriş Tarihi: 22.7.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
KTO Karatay Üniversitesi Ailesi Bayramlaştı
KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreninde akademik ve idari personel bir araya geldi.
KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Öztürk ve Rektör Prof. Dr. Bayram Sadetek tek tüm çalışanların Ramazan Bayramı’nı kutladı. Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Öztürk, “Değerli çalışma arkadaşlarım, bir bayrama daha kavuşmak nasip oldu. Üniversitemiz yeni açılan fakültelerle gün geçtikçe büyüyor, dünya ve ülke üniversiteleri sıralamasında değeri artıyor. Başta rektörümüz olmak üzere akademik kadromuzu ve öte yandan idari kadromuzu her gün daha da güçlendiriyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Üniversitemizin huzuru; şehrimize, ülkemize ve dünyaya yayılsın. Hepinize ailelerinizle birlikte mutlu, sağlıklı nice bayramlar diliyorum” dedi.
Ülkede son günlerde yaşanan terör saldırılarına de değinen Başkan Öztürk, “Ülke olarak kaybımız büyüktür. Milletimizi vicdanında derin üzüntüler açan tahammül sınırlarımızı zorlayan bu saldırıyı lanetle kınıyorum” ifadelerini kullandı.
KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade ise, “Akademisyenlerimizin, idari personelimizin ve öğrencilerimizin bayramını en içten dileklerimle kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KTO Karatay Üniversitesi Ailesi Bayramlaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN