hastalığıyla ilgili ilk kez konuştu

Giriş Tarihi: 4.4.2013 09:45 Güncelleme Tarihi: 4.4.2013 12:02

ne yakalanan , hastalığıyla ilgili ilk kez konuştu. Kendisine ‘’ teşhisi konulduğunu açıklayan sanatçı, sonrasında sevenleriyle konserlerde buluşacağını söyledi.

ne yakalandığı ve gördüğü nedeniyle 'nün yaz aylarında vereceği konserlere çıkmayacağı haberleriyle gündeme gelen , hastalığıyla ilgili açıklama yaptı.

Üç hafta önce kendisine '' teşhisi konulduğunu belirten ünlü sanatçı, tedavide başarı oranının yüzde 99 olduğunu söyledi ve hayranlarına birkaç ay sonra yeniden konserlere çıkacağı müjdesini verdi.

KALABALIK ORTAMLARDA BULUNMAMAM GEREKİYOR

"Üç hafta önce ağrılı kitle yakınmasıyla başvurduğum Amerikan Hastanesi'nde yapılan biyopsi neticesinde, folliküler lenfoma teşhisi konmuştur. Folliküler lenfomalar yumuşak seyirli olup, tedaviye yanıtlıdır. Doktorum Burhan Ferhanoğlu'nun ifadesiyle, tedavide başarı oranı yüzde 99'dur. Bağışıklık sistemimi güçlü tutmak ve her türlü hastalıktan (gribal enfeksiyon vs.) uzak durmak adına kalabalık ortamlarda bulunmamam gerekmektedir. Bu nedenle konserlerime bir müddet ara vermek durumundayım. Birkaç aylık tedavi sürecinin, özel hayatımı ve konserlerim dışındaki iş hayatımı etkilemeyeceği doktorlarım tarafından ifade edilmiştir. Bir an önce tüm sevenlerimle, konserlerde yeniden buluşmak üzere."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özkan Uğur hastalığıyla ilgili ilk kez konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN