içini döktü: "Çıkamazsam burada çürürüm"

Giriş Tarihi: 18.12.2014 10:34 Güncelleme Tarihi: 18.12.2014 10:50
Deniz Seki içini döktü: Çıkamazsam burada çürürüm

Uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçlamasıyla ikinci kez cezaevine giren , çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Tutukluluk günlerinin nasıl geçtiğini gazeteci Esin Övet'e anlatan Seki, "Buradan çıkmam lazım, yoksa ben burada çürürüm" dedi.

"HER GÜN RUJ SÜRÜYORUM"

Burada her gün makyajımı yapıp ruj sürüyorum. Koğuştaki kadınlara da rujlarını mutlaka sürmeleri gerektiğini söylüyorum. Bırakmıyoruz kendimizi.

DENİZ SEKİ BÖYLE TAHLİYE OLMUŞTU

"SADECE ANNEMİ ARIYORUM"

Haftada bir gün telefon iznim var. Onu da annemi arayarak kullanıyorum. İlk dakikalarımız karşılıklı ağlayarak geçiyor. Sonra hal hatır soruyoruz.

"BURADA HERKES EŞİT"

Burada kimse sanatçı Deniz Seki'yi tanımaz. Cezaevinin kapısından girdin mi her şey biter. Herkes eşit. Kimsenin bir ayrıcalığı yok.

"NORMAL YARGILAMA OLMALI"

Herkes suçsuzluğumun farkında ama davayı kapatıyorlar. Normal bir yargılama istiyorum. Buradan çıkmam lazım, yoksa ben burada çürürüm.

"KİTABIM ÇIKACAK"

Kitap yazmaya başladım. İkinci defa cezaevine dönmemin bir nedeni var bence. İlkinde şarkılar çıktı, şimdi de kitap çıkacak. Kendimi yazıyorum.

"KİTAPLARIMA RAF YAPTIM"

Etrafımı güzelleştiriyor, yatağımı, başucumu şekillendiriyorum. Perde yapıyorum, kitaplarım için de raf yaptım. O kadar çok kitabım var ki.

"BİR TEYBE İHTİYACIM VAR"

Sezen'in dediği gibi burayı verimhaneye çevirmem için bir teybe ihtiyacım var. Şarkı üretmem için teyp olmalı. Bakanlığa yazı yazdık, bekliyoruz.

"ÖLDÜM, KENDİMİ İZLİYORUM"

Öldüm de öbür dünyadan kendimi izliyor gibiyim burada. Duruyorum, öylece duruyorum. Kalem ve kâğıtla daha dün barıştım.

"İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM"

Sağlığıma dikkat ediyorum. Onun dışında İngilizce dersleri alıyorum. Ameliyat olduktan sonra da keman derslerine başlayacağım.

"BU KADAR ÇOK SEVİLDİĞİMİ BİLMİYORDUM"

Emel Müftüoğlu, Emre Altuğ ve Gülben Ergen'in ziyaretinin ardından Seki, "Sağolsunlar, bu kadar çok sevildiğimi bilmiyordum. Herkes ziyaretime geliyor. Çok mutlu oluyorum" diyerek duygularını ifade etti.

"BAYHAN'I KOVAMAM Kİ"

Seki, "'ı sen mi çağırdın? Gelmesini sen mi istiyorsun?" sorusu üzerine şu sözlerle üzüntüsünü dile getirdi: "Hayır öyle bir durum yok. Ben çağırmadım. Ama gelirse kovamam, tabii ki görüşürüz. Bayhan ile bu mevzunun karıştırılması çok saçma. Ben ne düşündüysem, ne hissettiysem her zaman onu söyledim. O yarışmada ben o sözü söylediğimde Bayhan kötü bir şarkı söylemişti ve Aydan'ın hakkıydı. Bayhan'ın cezaevine girişi, o dönem konusu bambaşkaydı. Hâlâ o olayın gündeme gelmesi beni çok üzüyor. Çünkü gerçekten benim konumla bir ilgisi yok."

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki içini döktü: "Çıkamazsam burada çürürüm"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN