Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den duygusal açıklama

Giriş Tarihi: 31.12.2014 15:49 Güncelleme Tarihi: 31.12.2014 16:02
Buse Terim'den duygusal açıklama

, 2014 yılının değerlendirmesini yaptı. Terim, eşi 'dan ablasına, işiyle ilgili gelişmelerden yeğeni Yaman'ın sağlığına kadar birçok anıyı Instagram'da şu sözlerle özetledi:

"Ne çok şey sığdırmışız 2014'e... Hem hüzün hem mutlulukarı bir arada yaşamışı. Heyecanla düğünümüze hazırlanırken ve yine ondan daha büyük bir heyecanla Yaman'ımızı beklerken kına gecemin sabahında ablamın ilk tehlikesini yaşadık, sonra geri kalan tüm ayları da yatarak geçireceğini öğrendik. Her riski taşır bir haldeyken bir yandan kendi heyecanımızı yaşamaya çalışıyor bir yandan da ablamsız ve onun durumuyla birlikte hüznü ve sevinci bir arada götürmeye çalıştık.

BUSE TERİM'İ KIZDIRAN YORUM-TIKLAYIN!

Ablam hastanedeyken eşi babasını kaybetti, ülkemizin felaketi Soma oldu ve düğünümüz iptal oldu. Yine ablam hastanedeyken düğünümüzü ertelediğimiz tarihte yapıp sabahında Yaman'ımız beklediğimizden çok daha erken dünyaya geldi. Ve tam 100 gün yaşam mücadelesi verdi. Hiç yılmadı, hep daha güçlendi, her gün bize daha büyük sevinçler yaşattı. O bu durumdayken bizler yaşadığımız her günü hep yarım yaşadık. Ha çıktı ha çıkacak diye her gün ümitle bekledik. Ben bu geçen senede yeni bir hayat, aşk dolu bi yola ömürlük imza attım. Hayatımın en güzel kokusu Yaman'ımı kokladım. O artık bizim hayatımızın nen güzel "mucize"si. Şimdi ben ona bir kere "teyzem" deyip o bana bir kere güldü mü dünyalar benim oluyor.

BUSE TERİM-VOLKAN BAHÇEKAPILI ÇİFTİ BÖYLE EVLENDİ-TIKLAYIN!

Bu geçen sende ben yine sağlığın kıymetini, aile olmanın yerini hiç bir şeyin almadığını, yaşanan her sevincin bir anlık olduğunu ve her gün daha çok şükretmem gerektiğini öğrendim. Hayatımın aşkına kavuştum ve bu yüzden de aynı zamanda en mutlu senem oldu 2014... Doğduğumdan beri her yılbaşı gecesini ailemle ve evimde geçirdim. Allah'a şükürler olsun ki bu senede sevdiklerim, ailem ve iki mucizem Yaman ve eşim de bizimle. Onunla, yanımda o varken ben artık daha güçlüyüm. Bu arada bu senede hayalini kurduğum mobil uygulamam @buseonthego hayata geçti. #buseninikincielpazarı ve #busesgaragesale ilkleri başardı. Çok özel markalarla çok kıymetli projelere imza attık. Rakamlarımız katlanarak yükseldi. Tüm projelerimiz herkesi şaşırtacak sonuçlar elde etti. Ekibimle daha büyük bir aile olup birbirimize daha çok sarıldık. 2015'te inşallah daha güzel işlerde ve daha güzel günlerde bir arada olacağız. Aşk dolu, mutluluk dolu, sağlık dolu, huzur dolu, başarı dolu bir yıl diliyorum."

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Buse Terim'den duygusal açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN