Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çağla Şıkel boşanma sonrası ilk kez konuştu

Kısa bir süre önce 7 yıllık eşi 'dan tek celsede boşanan Çağla Şıkel, son dönemde yaşadıklarıyla ilgili ilk kez konuştu.

Giriş Tarihi: 23.1.2015 15:31 Güncelleme Tarihi: 23.1.2015 17:03
Çağla Şıkel boşanma sonrası ilk kez konuştu

Son dönemde zor günler geçirdiğini belirten Çağla Şıkel, bugün programında içini döktü. Kendisine bazılarının 'Daha yeni boşandın, nasıl böyle gülüp eğleniyorsun! 'diye sorduklarını belirten Şıkel, şunları söyledi:

ÇAĞLA ŞIKEL CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU-TIKLAYIN

"Gerekirse konuklarımla dans etmek zorundayım onları iyi ağırlamak zorundayım. Böyle davranmamak dünyanın herhalde en saçma şeyi olurdu. Eğer ben bir aşçı olsam 'bugün yemek yapmıyorum', ne bileyim garson olsam 'bugün servis yapmıyorum deme' lüksümüz var mı? yok. Sonuçta insanın başına ne gelirse gelsin bir şekilde ekmek parasını kazanmaya devam etmek, işini en iyi şekilde yapmak zorundadır. Bu anlamda eline her telefonu alanı veya her klavyesi olanı yazarken biraz daha duyarlı olmaya davet ediyorum.

EMRE ALTUĞ'DAN ÇAĞLA ŞIKEL OPERASYONU-TIKLAYIN

Onun dışında bundan aylar önce yayında bir kaza yaşamıştım. Biliyorsunuz göğsüm açılmıştı. Bunun üzerine ben sustum, çok bir şey söylemedim. Çünkü hem benim, hem de ailem için çok talihsiz bir olaydı. Orda dediler ki 'Çağla göğsünü bilerek açtı','Çağla göğüsünü reyting için açtı','Çağla göğsünü açtı ama hala reyting yapamadı' gibi cümleler kurdular. Onlara hiçbir şey söylememiştim. Tek bir cümler var. Kendileriyle zaten hesaplarımız devam ediyor. Ben o dalga geçtiğiniz, ne biçimmiş, bilmem neymiş dediğiniz sizi memnun edemediğim göğüslerimle 2 tane çocuk emzirdim. Bununla da gurur duyuyorum.

BU MUTLULUK MAZİ OLDU-TIKLAYIN

Dedim ki 'çocuğuma 1500 liralık ayakkabı almam. Devir ekonomi devri. Artık dikkat etmem gerekiyor harcamalarıma. Onların geleceğine yatırım yapmam gerekiyor' dedim.

'Vah vah Çağla Şıkel'e bak 1500 liralık ayakkabıyı da alamıyormuş' dediler. 'Gelin arkadaşlar aramızda para toplayalım da çocuğuna ayakkabı alsın' diye dalga geçtiler.

ÇAĞLA ŞIKEL BEKAR HAYATININ İLK GÜNÜNDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ-TIKLAYIN

Ağza alınmayacak küfürler, hakaretler sosyal medyada dolaştı. Hiç ağzımı açmadım hepsine 'eyvallah' çektim. Çünkü kimsenin benimle ilgili düşüncelerini değiştiremem. Bu mümkün değil ama çocuklarımla ilgili bir şey söylendiğinde benim için dünya durur. Dolayısıyla o yazan kişi kendini çok iyi biliyor. Sadece bunlarla ilgili değil, başka şeylerde var söyleyemeyeceğim. Kendini çok iyi biliyor. Mahkemede onunla göz göze hesaplaşacağım.

ÇAĞLA ŞIKEL'DEN PODYUM KAZASI-TIKLAYIN

Biz çok büyük bir aşk ve sevgiyle bunu her zaman söyledim sevgili ile yuva kurduk. İki tane dünya güzeli yavru sahibi olduk. Herşey çok güzeldi. İnsanlar şaşırmış olabilirler ama biz bu kararı dün alıp bugün boşanmadık. Biz bu kararı almamak için çok çaba sarfettik ve gerçekten çok zor alınmış bir karar...

Hala kendisine sevgim saygım sonsuzdur. Bu arada çıkabilecek dedikodulara karşı da biz yayın yasağı ve tedbir kararı aldık. Bu gerçekten önemli bir karardır. Bu kararı hiçe sayarak asılsız dedikodu veya senaryolar üretilmeye devam ediyor.

Bunlara dur demek için ismi geçen kişi benim arkadaşımdır. Ne öncesinde, ne şimdi, ne de sonra böyle bir şey olması imkansızdır.

Emre Altuğ ben ölene kadar, tabii ki o da son nefesine kadar çocuklarımın babasıdır. Ben de iki çocuk annesiyim hepinizden biraz daha özveri, biraz daha saygı rica ediyorum."

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağla Şıkel boşanma sonrası ilk kez konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN