yine yakalandı

Kızının babası Ümit Kantarcılar'a ihanet eden , önceki gece yine evli bir kadın oluşunu hiçe saydı! Ünlü oyuncu, Nişantaşı'ndaki bir mekanda eğlendiği yasak aşkıyla sarmaş dolaş yakalanınca panik yaşadı.

Giriş Tarihi: 12.11.2015 08:46 Güncelleme Tarihi: 12.11.2015 11:18
Gamze Topuz yine yakalandı
Hala resmi olarak evli

Geçtiğimiz yıl evlenen ile Ümit Kantarcılar, ihanet yüzünden yollarını ayırdı. Mart 2015'te dünyaya gelen kızları için yeniden devam kararı alan oyuncu çiftin arası bu kez Topuz'un ihahetiyle yeniden açıldı. Güzel oyuncu, Kantarcılar'ı yine oyuncu olan Fırat Topkorur'la aldatmıştı. Halen resmi olarak evli olan Gamze Topuz, önceki gece bu kez bir başkasıyla ihanet turuna çıktı!Çapkınlıktan vazgeçmiyor

Güzel oyuncu, Cihangir'deki bir mekanın işletmecisi Gökhan Şahin ile Nişantaşı'ndaki Dutluk'ta eğlendi. Yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş mekandan çıkan oyuncu, gazetecileri görünce panik yaşayıp mekanın içerisine kaçtı. Hem evli hem de anne oluşunu hiçe sayıp böyle bir tavra imza atan Gamze Topuz, tepki çekmemek için ilginç bir yol buldu. Mekanı "Kuzenim" dediği bir başka gençle terk eden güzel oyuncu "Hovarda Gamze, yine çapkınlıkta" dedirtti!

İhanet etmişti

Kızları için bu yaz yeniden barışma kararı alan Gamze Topuz ile Ümit Kantarcılar'ın arası bu kez de Fırat Topkorur yüzünden açıldı. Topuz ile Topkorur, yaz sonunda Beşiktaş'ta dudak dudağa yakalandı.Yedek kavalye

Gamze Topuz, ihaneti örtbas etmek için kendine başka bir kavalye buldu.

Panik yaptı

Mekanı yeni aşkı Gökhan Şahin ile sarmaş dolaş terk eden Gamze Topuz, flaşlarla neye uğradığını şaşırdı. Topuz, "Eyvah" diyerek mekana kaçtı.

GAMZE TOPUZ MUTLULUĞU FIRAT TOPKORUR'DA BULDU
Şahin'i bırakıp içeriye dönen Gamze Topuz, kendisini uyanık sanıp koluna "Kuzenim" dediği bir genci takıp Dutluk isimli mekandan ayrıldı.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gamze Topuz yine yakalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN