Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yine aynı kız arkadaşıyla

Giriş Tarihi: 21.11.2015 09:39 Güncelleme Tarihi: 21.11.2015 09:59
Cem Yılmaz yine aynı kız arkadaşıyla

Brand Week İstanbul’a konuşmacı olarak katılan , önceki gün organizasyon kapsamında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeydi. Ünlü komedyen, mekana geçen hafta birlikte görüntülendiği kız arkadaşıyla geldi.

Bir haftada ikinci fotoğraf

Marka pazarlama etkinliği Brand Week İstanbul'un bu yılki konuşmacıları arasında da vardı. Yeni filmi "Ali Baba ve 7 Cüceler"in başlangıç gişesinden memnun görünen komedyen, "Neden ben komedyenim de siz değilsiniz" konulu panele geçen hafta birlikte objektife takıldığı esmer bir genç kızla geldi.İkili, çıkışta da yan yanaydı ve mekandan Yılmaz'ın otomobiliyle ayrıldı.


Ürün yerleştirmese Bond ölürdü

Yılmaz, panelde filmlerinde "ürün yerleştirme" işini abarttığı yönündeki eleştirilere mizahi bir üslupla yanıt verdi: "Eğer ürün yerleştirme kötü bir şey diye vazgeçseydik, James Bond da saatine bakamayacağı için filmin ilk 10 dakikasında ölürdü! Bütçeye destek olmadan bizim o rakamlara film yapmamız mümkün değil."Cem Yılmaz, geçen hafta abisi Can Yılmaz, arkadaşı Zafer Algöz ve iki kız arkadaşıyla çorbacıda buluştu. Çıkışta flaşlardan tedirgin olup geride kalan esmer genç kız, Brand Week İstanbul kapsamındaki konuşmasında da Yılmaz'a eşlik etti.

Kaynak: Hürriyet
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Yılmaz yine aynı kız arkadaşıyla
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN