Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Oyunculuğu çok sevdim

'nun oğlu , Emre Saygı'nın programı 'Hadi Be'nin konuğu oldu.

Giriş Tarihi: 6.2.2016 14:21 Güncelleme Tarihi: 6.2.2016 14:22
Mithat Can Özer: Oyunculuğu çok sevdim

'Her Şey Aşktan' adlı sinema filmiyle izleyici karşısına çıkan , Emre Saygı'nın sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

"OYUNCULUĞU ÇOK SEVDİM"

'Her Şey Aşktan' adlı sinema filminin ilk oyunculuk deneyimi olduğunu ve oyunculuğu çok sevdiğini belirten Mithat Can Özer, "Bu benim ilk oyunculuk deneyimim oldu. Hayatımın en güzel 3 aylarından biri oldu diyebilirim. Oyunculuğu çok sevdim ve zevkli bir iş olduğunun farkına vardım. Daha önce buna benzer fırsatlarım oldu ama oyunculuğun tadına varamadığım için uzak duruyordum. Şimdi ise bu işe daha farklı bakıyorum.

Bundan sonraki dönemde hayatımda müzik ve oyunculuk birlikte devam edecek. Halihazırda bir sinema projesi daha var. Onunla ilgileniyorum. Dizi için biraz daha zaman olduğunu düşünüyorum. Yoğun bir dönem geçiriyorum. Yapmam gereken dizi ve sinema filmi müzikleri var. Kısa süre sonra albüm çıkacak. Onun için dizi oyunculuğuna biraz daha var" dedi.

"KAHVALTIDA 4 TABAK MENEMEN YEDİM"

Yemekle arasının çok iyi olduğunu ve yemek yemeyi çok sevdiğini belirten Mithat Can, "Yemekle aram çok iyi. Aslında yemek yemeyi de seviyorum. Kimi zaman ekstrem durumlarda olabiliyor. Geçenlerde kahvaltı da 4 tabak menemen yedim. 3 taneden hesaplarsak 12 yumurta yapıyor. O gün biraz kaşındım ama sonuçta çok mutluydum" dedi.

SEZEN AKSU: KUZGUNA YAVRUSU ŞAHİN MİSALİ

Her Şey Aşktan filminin fragmanı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mithat Can Özer: Oyunculuğu çok sevdim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN