Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Müge Anlı'nın ‘Sevgi İzi’ sınırları aştı

Atv'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı, üç ay önce başlattığı 'Sevgi İzi' sosyal sorumluluk projesini Azerbaycan'a da taşıdı. Azeriler projeye büyük ilgi gösterdi

Giriş Tarihi: 10.3.2016
Müge Anlı'nın ‘Sevgi İzi’ sınırları aştı
Atv'nin beğeniyle izlenen 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' isimli programının sunucusu Müge Anlı, geçtiğimiz hafta Azerbaycan Abşeron Valisi İrade Gülmemmedova'nın davetlisi olarak Bakü'ye gitti. Azeriler; Avukat Rahmi Özkan ve Prof. Dr. Şevki Sözen'in de aralarında bulunduğu ekibiyle ülkelerini ziyaret eden ünlü sunucuya büyük ilgi gösterdi. Anlı ve ekibi, kısa bir şehir turundan sonra Haydar Alivey anıtına çiçek bıraktı. Bakü'de bulunan Türk Şehitliği'ni de ziyaret edip dua okuyan ekip daha sonra Haydar Aliyev Merkezi'nde gerçekleşen törene katıldı.

ANLI'YA PLAKET VERİLDİ
Törende 'Sevgi İzi' kampanyası hakkında bilgi veren Müge Anlı, Azerilerin de artık www. senibuldum.com adlı site aracılığıyla kayıp yakınlarına ulaşabileceklerini anlattı. Üç ay önce başlattığı kampanyanın sınırları aşarak kardeş ülke Azerbaycan'a kadar ulaşmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyen sunucuya, İrade Gülmemmedova törenle plaket verdi. Törenlerin ardından Hazar TV'de 'Sağlıkla' programına katılan Müge Anlı, 'Sevgi İzi' isimli projesini anlattı.

SEVGİ İZİ ODASI AÇILDI
Müge Anlı; 'Sevgi İzi' Azerbaycan temsilcisi Gülgün Gocayeva ve projenin uygulanacağı Vimay Med Klinik Direktörü Elnare Umayeva ile birlikte kliniği de ziyaret etti. Ünlü sunucu klinikteki doktor ve hemşireler tarafından çiçeklerle karşılandı. 'Sevgi İzi' odasının açılışını yapan Anlı'ya, daha sonra 'Sevgi İzi'nin uygulanacağı çocuklar ve aileleriyle bir araya gelerek www.senibuldum.com adresinden verilen kod numaralarını kollarına uygulanarak 'Sevgi İzi' kampanyasını resmi olarak Azerbaycan'da başlattı. Müge Anlı, son gün de Abşeron Valisi İrade Gülmemmedova tarafından antika halı hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müge Anlı'nın ‘Sevgi İzi’ sınırları aştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN