Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile 'un aralarını bozdu!

Kenan İmirzalıoğlu ile 2014 yazında aşk yaşayan , ara bozdu! , Sakuçoğlu’yla olan dostluğu yüzünden ’a darıldı. Boluğur da Kobal’ın düğününe gitmeme kararı aldı.

Giriş Tarihi: 8.4.2016 09:22 Güncelleme Tarihi: 8.4.2016 09:58
Sinem Kobal ile Merve Boluğur'un aralarını bozdu!
ile Kenan İmirzalıoğlu'nun 14 Mayıs'taki düğününün detayları kadarCunda'daki törene kimlerin gidip gitmeyeceği de merak konusu oldu. Düğüne davetli olduğu halde katılmayacağı ortaya çıkan ilk çift ile Murat Dalkılıç'tı.

MURAT DALKILIÇ O İDDİALARI DOĞRULADI
2010'DAN BERİ ARKADAŞTILAR

Ünlü popçu, "O dönem turnede olacağım. Muhtemelen Merve de benimle birlikte olur"diyerek düğüne neden gitmeyeceklerini açıklasa da gerçek başkaydı. Uçankuş TV'nin iddiasına göre; ile arasında '' krizi çıktı. 2010'daekrana gelen 'Küçük Sırlar' dizisinde birlikte rol alan Kobal ile Boluğur, o dönemden beri yakın dosttu.

SİNEM DE GİTMEMİŞTİ!

Ancak dostluk, Sinem Kobal'ın Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte olmasından sonra bozuldu. Kobal, 2014 yazında Eliz Sakuçoğlu ile İmirzalıoğlu'nun kısa süreli bir aşk yaşadığını öğrendi. Sinem Kobal, Sakuçoğlu'yla yan yana gelmemek için de 'un düğününe gitmedi. Kobal'ın bu tavrı üzerine iki güzel oyuncunun arası açıldı. Buzları eritmek isteyen Sinem Kobal ise nikahına yine de Boluğur'u davet etti. Kobal'a çok kırgın olan güzel oyuncu ise 14 Mayıs'ta Cunda'ya gitmeme kararı aldı.Eliz Sakuçoğlu, Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç'ın 24 Ağustos 2015'teki düğünlerindenikah şahitliği yapmıştı.

SİNEM İLE MERVE'NİN DÜĞÜN KRİZİ BELLİ OLDU
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinem Kobal ile Merve Boluğur'un aralarını bozdu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN