Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, 'a meydan okudu

Geçen yıl bir jean markasının Reklam çekiminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ile , ilkbahar yaz kampanyasının reklam filmini tanıttı. Düzenlenen toplantıda basının karşısına çıkan gözde çift, haklarında merak edilen soruları da yanıtladı.

Giriş Tarihi: 20.4.2016 10:37
Kerem Bursin, Çağatay Ulusoy'a meydan okudu

Bir süre Los Angeles'ta tatil yaptıktan sonra İstanbul'a dönen çifte, birbirlerini neden Twitter'dan takip etmediklerini sorulduğunda Sarıkaya "Valla hiç farkında değilim bilmiyorum, bilinçli yapılmış bir şey değil. Sosyal medyayla pek alakamız yok" diye yanıt verdi. Bürsin ise "sosyal medyayı karıştırmaya hiç gerek yok" dedi.

''Rekabet yanlış bir kelime''

'nın geçen yıl beraber olduğu da tıpkı Kerem ve Serenay Çifti gibi bir Jean markasının yüzü olmuştu.

Kerem Bürsin'e "Çağatay Ulusoy'u kendinize rakip görüyor musunuz?" sorusu gelince, yakışıklı oyuncu istifini bozmadan şu cevabı verdi: "Rekabet zaten yanlış bir kelime bence, hele de yaptığımız işte. Sonuçta bir nevi hepimiz meslektaşız. O yüzden bence bu durumlarda spor olsun, oyunculuk olsun, hayatta tek rakibin kendindir." diyerek Ulusoy'u rakip olarak görmediğini göstermiş oldu.

Haklarında çıkan soruları karşısında ise Kerem Bürsin, "Oralara girmeye hiç gerek yok, evlilik ciddi bir şey, biz şu an memnunuz." Açıklamasını yaptı.

ÇAĞATAY ULUSOY MÜZİKTE DE İLK SIRAYA YERLEŞTİ

KEREM BURSİN BÜYÜK HAZIRLIK İÇİNDE!

'ÇAĞATAY ULUSOY' ÖNLEMİ ALDILAR

KEREM BÜRSİN'DEN İDDİALARA YANIT

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kerem Bursin, Çağatay Ulusoy'a meydan okudu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN