Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Ben kuralları olan bir anneyim’

Giriş Tarihi: 25.4.2016
‘Ben kuralları olan bir anneyim’
ATV'de yayınlanan 'Esra 'da' programının sunucusu Esra Erol, önceki gün Oba Makarna'nın düzenlediği 23 Nisan etkinliğinde çocuklarla buluştu. Oğlu İdris Ali Özbir ile birlikte, markanın yeni ürünü çocuk makarnası için oğlu İdris Ali Özbir Party Kids'te düzenlenen etkinliğe evsahipliği yapan ünlü sunucuya, Looney Tunes karakterleri eşlik etti. Esra Erol, çarpıcı açıklamalar yaptı:

Yoğun bir tempom var. ve ev arasında gidip geliyorum. Toplantılar ve aktiviteler gibi diğer çalışmalarımı büyük oğlum İdris Ali'ye göre ayarlıyorum. Benim önceliğim; evim ve işim, sonra sosyal hayatım gelir.
Ben kuralları olan bir anneyim. Aslında ben de kendime hayret ediyorum, nasıl böyle biri oldum diye. Netim; oğlum bir oyuncak istiyorsa ama ihtiyacı yoksa, almıyorum. Ancak bu davranışımın nedenleri ve niçinlerini sabırla anlatırım. Çocuklarımı böyle disipline etmeye çalışıyorum. Büyük oğlum İdris Ali, 4 yaşında. Emeğimin karşılığını aldım; şimdi ben bir şeye "Hayır" diyorsam, oğlum bunun mantıklı bir nedeni olduğunu anlayabiliyor.
İdris Ali odasında istediği her şeyi yapabilir; duvarını boyayabilir ve odasını istediği gibi dağıtabilir. Ancak ortak paylaştığımız alanlarda bunu yapamaz. Onunla birlikte hoplayıp zıplamaktan çok keyif alıyoruz. Birilikte scooter'a biniyoruz, sahilde yürüyüş yapıyoruz.
Küçük oğlum Ömer, beş aylık oldu. İdris Ali; kardeşini okşayıp seviyor, "Canım kardeşim" falan diyor ama Ömer büyüdüğü neler olur, bilmiyorum. Ömer, abisinin hayatında bir değişiklik yapmadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Ben kuralları olan bir anneyim’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN