'ın durumu hakkında açıklama yapıldı

'ın durumu hakkında yeni bir açıklama yapıldı. Liv Hospital tarafından yapılan açıklamada 'ın 48 saat daha uyandırılmayacağı belirtildi. Oya Aydoğan'ın yakınlarının hastanedeki tedirgin bekleyişi devam ediyor.

Giriş Tarihi: 10.5.2016 11:21
Oya Aydoğan'ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı
'dan yeni bir haber geldi... Önceki gün yaşadığı rahatsızlıktan dolayı acil olarak hastaneye kaldırılan ve 12 saat süren bir ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan 'ın durumu hakkında bir açıklama geldi. Liv Hospital tarafından yapılan açıklamada "Ünlü oyuncu Oya Aydoğan'ın sağlık durumu halen ciddiyetini korumaya devam etmektedir. Bütün kardiyolog hekimlerimiz 24 saat hastanın başında bekletiliyor, ikinci bir ameliyat şimdilik düşünülmüyor. Uyutulmaya devam edilen hastamızın takip parametreleri, önceki günlere oranla daha iyi değerlere doğru gitmektedir. Yoğun bakımda hekimlerimiz tarafından gerekli tedavilerin uygulanmasına 7/24 devam edilmektedir." denildi.

"48 SAAT UYANDIRILMAYACAK"

"Bütün kardiyolog hekimlerimiz 24 saat hastanın başında bekletiliyor, ikinci bir ameliyat şimdilik düşünülmüyor. Oya Hanım yoğun bakımda uyutuluyor ve 48 saat daha uyandırılmayacak" ifadesini kullandı.

EN ACI TESADÜF

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oya Aydoğan'ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN