: Vatan aşkımız bitmez

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin yıldızları ile yapımcısından ibretlik sözler... ‘Yaşasın demokrasi’ diyen ve , bir kez daha alkış aldı.

Giriş Tarihi: 20.7.2016 11:09
Oktay Kaynarca: Vatan aşkımız bitmez
NET AÇIKLAMALAR YAPIN'

RACİ ŞAŞMAZ: "Darbeye açık şekilde karşı çıkmayan, demokrasiden yana net bir tavır almayan, FETÖ'nün kanlı kalkışmasının ve 'nin geleceğine kasteden bu tür örgütün idrakinde olmayan hiçbir oyuncu ile çalışmayacağımızı ve diğer yapımcılarla da çalışmalarına engel olacağımızı bildirmek istedim. Tüm ekip oyuncularımızdan bu konuyla ilgili net açıklamalar yapmalarını istiyorum."

'VATAN AŞKIMIZ BİTMEZ'

OKTAY KAYNARCA: "Allah bu memleketin sağduyulu vatanseverlerine zeval vermesin. Vatan aşkımız bitmez, bitmeyecek. Bu akıl tutulmasına sebep olanlardan çok çektik, çok yorulduk. Gördük ki her defasında bizi bize kırdırıp canımızı yaktılar. Demokrasimizin geleceği için sevinçliyim ama bu topraklarda büyüyen hınç kültürü için üzgünüm. Yaşasın sonsuz demokratik Türkiye Cumhuriyeti."

'GÜN KARDEŞLİK GÜNÜ'

DENİZ ÇAKIR: "Türkiye Cumhuriyeti'ni bölmeye çalışan her türlü oluşuma karşıyım. Her türlü darbeye nefretten başka bir duygu besleyemem. Kavga etmek yerine bir olalım. Zor günler geçiriyoruz. Genç nesile kavgayla değil kardeşliğimizle örnek olalım."

RACİ ŞAŞMAZ'DAN DARBE ÇIKIŞI
CUNTAYA SESSİZ KALAN KORKAKLAR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oktay Kaynarca: Vatan aşkımız bitmez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN