ile İlkbahar Gündönümü! Günlük 20 Mart 2019 Çarşamba |

denildiğinde hiç şüphesiz milyonların aklına gelen ilk ve tek isim ile 20 Mart 2019 Çarşamba için yayınlandı. Sosyal medya üzerindeki bireylerin '' mahlası ile de bildiği Zeynep Turan, İlkbahar ekinoksu öncesi koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler verecek? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz İlkbahar Gündönümü için diyor? İşte, Astroloji ile 20 Mart 2019 Çarşamba için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 20.3.2019 09:41 Güncelleme Tarihi: 22.3.2019 10:15
Zeynep Turan ile günlük burç yorumları İlkbahar Gündönümü! Günlük burç yorumu 20 Mart 2019 Çarşamba | Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 20 Mart 2019 Çarşamba günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayınlandı. Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 20 Mart 2019 Çarşamba burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından İlkbahar Gündönümü detayı ile günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Bu gece ekinoks! " başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 20 MART 2019 ÇARŞAMBA - ASTROLOJİ

Astrogündem: Mars-Plüton 120'liği ülkemizin dış ticaret ilişkilerine vurgu yapıyor. Daha önce sert söylemleri ile gündeme gelen siyasi isimler, ülkemiz ile ilişkilerini güçlendirmek isteyebilir. Gezegenlerin seyri Türkiye'nin dış siyasette güç kazanacağına vurgu yapıyor.

KOÇ: Güneş, bu gece burcuna geçiyor ve seninle baharı karşılıyoruz. Mevsim uyanırken Ay boşlukta olacak. Bugün duygusal konulara eğilimin artabilir. Aniden meydana gelen olaylar karşısında duygusal karışıklık yaşayabilir, önceden sorun etmediğin durumları sorun edebilirsin.

BOĞA: Bugün mevsim uyanırken Ay boşlukta olacak. Çevrende senin tarzına uygun arkadaşlarınla ortak çalışmalar içinde bulunacaksın. Duygusal takıntıların seni yönlendirmesine izin vermediğin sürece ele aldığın konuları başarılı bir şekilde sonuçlandırabilirsin.

İKİZLER: İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsin ancak hayal gücün fazla çalışması şüpheci yaklaşımlar içinde olmana neden olabilir. Uzun süredir coşkularını ön plana çıkarmak adına yapacağın girişimler sevdiğin kişiyi de heyecanlandıracaktır.

ARKADAŞINA GÖNDER
Zeynep Turan ile günlük burç yorumları İlkbahar Gündönümü! Günlük burç yorumu 20 Mart 2019 Çarşamba | Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN