Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mali Müşavirlerden Valisi Koçak’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 13.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 00:51
Mali Müşavirlerden Mardin Valisi Koçak’a Ziyaret
-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı M. Nurullah Budak ve beraberindeki heyet, Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak’ı makamında ziyaret etti.
Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası M. Nurullah Budak, beraberindekilerle Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak’ı ziyaret edip odanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Budak, odanın Mardin ve Şırnak’ın il ve ilçelerini temsil ettiğinden, oda olarak yoğun bir dönem geçirdiklerini aktardı. Budak, TÜRMOB tarafından yılda bir kez düzenlenen ve 2016 yılında düzenlenecek olan Türkiye muhasebe forumu ve Türkiye haksız rekabet kongresinin Mardin’de düzenlemesine oda olarak talip olduklarını bu konuda Vali Koçak’tan destek talebinde bulundu.
Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Koçak, böyle bir organizasyonda valilik olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını belirterek, bu tür organizasyonların Mardin’in tanıtımında daha verimli olacağını ifade etti. Vali Koçak, "Bu tür programlar iyi bir organizasyon ister. Biz valilik olarak bu şehrin yararına ve tanıtımında katkı sağlayacak her türlü organizasyonlarda üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Çünkü bu tür etkinlikler, aynı zamanda şehrin turistik tanıtımına büyük katkı sağlamaktadır" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mali Müşavirlerden Mardin Valisi Koçak’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN