AK Partili Çelik’ten Hastalara Moral Ziyareti

Giriş Tarihi: 7.10.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 10:33
AK Partili Çelik’ten Hastalara Moral Ziyareti
AK Parti milletvekili adayı Süleyman Çelik, Mardin Devlet Hastanesi ile ilçe devlet hastanelerini gezerek, hastaları ziyaret etti.
Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Çelik, AK Parti hükümetlerinin her alanda olduğu gibi sağlık alanında da çok önemli projelere imza attığını belirtti. Sağlıkta önemli atılımlar gerçekleştirdiklerini anlatan Çelik, “Kişi başına düşen doktor sayısı, hemşire ve hasta bakıcı sayısı arttı. Artık helikopter ambulanslarımız var. Acil hastalarımızı ilçelerimizden, bölgedeki ve Türkiye’nin farklı illerindeki Araştırma Hastanesi ve Tıp Fakültelerine hızlıca ulaştırılıyor. Sağlıkta adeta çağ atladık. Türkiye sağlıkta o kadar gelişti ki artık Ortadoğu’nun birçok ülkesinden insanlar ülkemizde şifa bulmak için geliyorlar” dedi.
“KÖTÜ GİDİŞATA DUR DİYECEĞİZ”
Kentte yapılan sağlık yatırımlarına da dikkat çeken Çelik, şunları kaydetti:
“Bizim tek gayemiz Mardin’e hizmet etmek, bu şehir için çalışmaktır. Sağlığımızın teminatı tüm doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın daha iyi bir ortamda hizmet etmeleri vatandaşlarımızın da daha iyi bir ortamda tedavi edilmeleri için elimizi taşın altına koyduk. AK Parti kurulduğu günden beri insan odaklı bir hizmet gerçekleştirmeye çalıştı. Ülkemiz ve milletimiz her şeyin üstünde oldu. Şuanda ülkemizde bir iktidarsızlık, bir belirsizlik olması nelere sebep oldu ve milletimiz de bunun farkına vardı. 13 yıldır süren istikrarın tekrar devam etmesini isteyen vatandaşlarımız bunu da 1 Kasım’da sandığa yansıtacak. Kaç gündür esnaf kardeşlerimiz ve vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Hep şu sözü duyuyoruz, ’Bizler her şeyin farkındayız ve iş işten geçmeden bu gidişatı 1 Kasım’da değiştireceğiz’ diye bizlere söylemlerde bulunuyorlar. Bizlerde tekrar söz veriyoruz ve inşallah 1 Kasım’dan sonra bu kötü gidişata tekrar AK Parti dur diyecek.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Çelik’ten Hastalara Moral Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN