Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öztürk, Bodrum’da Teşkilat Mensuplarıyla Buluştu

Giriş Tarihi: 21.2.2015 14:28
Bodrum’da teşkilat mensuplarıyla kahvaltıda buluşan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Nihat Öztürk, 25 yıllık siyasi birikimini ve il başkanlığı sürecinde kazandığı tecrübeyi milletvekili olarak Ankara’ya taşımak istediğini açıkladı.
Büyük bir bölümünü kadın ve gençlerin oluşturduğu teşkilat mensuplarına hitaben bir konuşma yapan Öztürk, Bodrum’un Türkiye turizmi ve siyasi açıdan önemine işaret ederek, “Milas-Bodrum hattı AK Parti’nin Muğla’daki başarısı için önemli bir çizgi. Muğla’ya daha iyi hizmet vermek için yola çıktım” dedi.
BODRUM’UNDA ADAYIYIM
Öztürk, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp’in konuşmasında kendisini Bodrum’un da milletvekili aday adayı olarak gösterdiğine işaret ederek, “Bu açıklamadan gurur duydum. Ben Bodrum’daki teşkilat mensuplarımızın da Milletvekili Aday Adayıyım. Milletvekili olarak seçilip Ankara’ya gidersem sizin sesiniz olacağım. Bodrum’un sıkıntılarının çözümü için gece gündüz demeden çalışacağım” diye ifade etti.
25 YILLIK SİYASİ TECRÜBE
25 yıllık siyasi birikimi ve 4 yıllık il başkanlığı tecrübesini milletvekili olarak Ankara’ya taşımak istediğini anlatan Öztürk, şunları söyledi:
“AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar geçen son 13 yılda Ana kademelerimiz, gençlik ve kadın kollarımızla birlikte çalışma fırsatı yakaladım. Onlarla sevinci ve hüznü birlikte yaşadık. Özellikle kapatma davası ve gezi olayları sürecinde bir birimize destek olduk. Müthiş bir dayanışma sergiledik. Teşkilatın içinden gelen birisi olarak kadın ve gençlerimizin önemimin farkındayım. Bizim bu gençler ve kadınlarımızla 2023 hatta 2053 hedefini yakalayacağımıza inancım tam.
Ayrıca, turizmin içinden gelen, turizmin sorunlarını bilen bir kardeşiniz olarak Bodrum’un ve turizm sektörün sıkıntılarının takipçisi olacağım”
Kahvaltıda Öztürk’e AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ovalıceylan, Kadın Kolları Başkanı Fatoş Eraslanay, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yeşim Avcı’da hazır bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öztürk, Bodrum’da Teşkilat Mensuplarıyla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN