MHP’de Korkmaz Güven Tazeledi

Giriş Tarihi: 23.2.2015 08:28
MHP’de Korkmaz Güven Tazeledi
Milliyetçi Hareket Partisi’nin il kongreleri İl kongresi ile tamamlandı. 600 delegeden 543’ünün katıldığı il kongresinde 7 aday yarışırken, mevcut Başkan Mehmet Korkmaz 543 delegenin 225’inin oyunu alarak güven tazeledi.
Menteşe Öğretmevinde yapılan MHP İl kongresine milletvekili Mehmet Erdoğan da katılırken, kongrede Mehmet Korkmaz, Fatma Kadın Acar, İbrahim Öztürk, Tansel Coşkun, Gıyasettin Coşkun, Yavuz Kurtulan ve Muammer Özgen il başkanlığı için yarıştı. Delegelerin büyük rağbet gösterdiği MHP İl Kongresi’nde 600 delegeden 543 delege oy kullandı. 543 delegeden Mehmet Korkmaz 225, Fatma Kadın Acar 156, Yavuz Kurtulan 53, Gıyasettin Coşkun 51, Muammer Özgen 27, TansEl Coşkun 18 ve İbrahim Öztürk 13 oy aldı.
Seçim sonrası partililere teşekkür konuşması yapan İl Başkanı Mehmet Korkmaz, “Seviyeli bir yarış yaşandı ve bitti. Burada kazanan veya kaybeden yok. Tek kazanan var o da Milliyetçi Hareket Partisi. Şimdi tek hedefimiz Haziran ayında yapılacak Milletvekili genel seçimleri. İnşallah Allah’ın izni ile buradan da alnımız akı ile çıkacağız” dedi.
MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Adile Tekelioğlu, Ayşe Akar, Gülfer Özcan, Seval Dalca, Fadime Ekici, Mehmet Küçem, Selim Bağcıoğlu, Abdullah Çelik, Kemal Ceyhan, Evren Maral, Şadan Gürsel, Mehmet Tolga, Nail Teker, Hüseyin Özkan, Orhan Merpez, Halil Pilatin, Ramazan Malakcı, Bayram Koyuncu, Salih Eroğlu, Erkan Cura, İlker Baş, Cengiz Özkaya, Mehmet Pehlivan ve Şevket Tokur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP’de Korkmaz Güven Tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN