Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bodrum’lu AK Partililer Sandığına Sahip Çıktı

Giriş Tarihi: 8.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:17
Bodrum’lu AK Partililer Sandığına Sahip Çıktı
Ak Parti kadroları tarafından tüm Türkiye’de uygulanan “Sandığa Sahip Çıkıyoruz” toplantıları ’nın Bodrum İlçesi’nde de düzenlendi.
Ülke genelinde 194 bin sandıkta görevli yaklaşık 4 milyon AK Partili seçmen ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ sloganı ile bir araya gelerek sandıklarına ve oylarına sahip çıktı. Tüm Türkiye’de yapılan uygulamaya Bodrum Ak parti İlçe Teşkilatı da katıldı. Bodrum Yarımadası genelinde 42 mahallede sandığa sahip çıkıyoruz programı niteliğinde yapılan uygulama 7 Hazirandaki genel seçimlerin bir provası niteliğinde oldu.
Ak parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp sandığa sahip çıkan tüm teşkilata ve üyelerine sonsuz teşekkürlerini sunarak, “7 Mart 2015 cumartesi saat 14 de tüm Türkiye’ye sandığa sahip çıkıyoruz adı altında 7 haziran seçimlerine prova niteliğinde bir çalışma yaptık. Sandık yönetim kurulları oluşturduğumuz bütün mahallerimizde sandığa sahip çıkıyoruz çalışması yapıldı. Bodrum’da ki bütün mahallerimiz sandığına sahip çıkarak 7 Haziranda yapılacak olan seçimlerde ki iddiasını ortaya koydu. Seçim çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu çalışmalar doğrultusunda Muğla’dan üç Milletvekili çıkarmayı hedefliyoruz”dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bodrum’lu AK Partililer Sandığına Sahip Çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN