Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fransa Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı Başkan Kocadon’u Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 16.6.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
Fransa Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı Başkan Kocadon’u Ziyaret Etti
G-20 Liderler Zirvesi öncesinde düzenlenen ilk büyük toplantı için Bodrum’a gelen Fransa Büyükelçiliği Ekonomi Servisi Ekonomi Müsteşarı Sylvain Berger, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
G-20 Liderler Zirvesi öncesinde Bodrum’da düzenlenen toplantıya katılan Fransa Büyükelçiliği Ekonomi Servisi Ekonomi Müsteşarı Sylvain Berger, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u da makamında ziyaret ederek Bodrum’un ekonomik potansiyeli hakkında bilgi aldı. Ziyarette Sylvain Berger’e Fransa Bodrum Fahri Konsolosu Françoise Olcay ve Tomurcuk Subay da eşlik etti.
23 yıldır Fransızlarla çalıştığını belirten Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “23 yıldır kendim bir turizmci olarak otelimizde Fransızlarla çalışıyoruz. Hiç kesintisiz hiç problemsiz bir şekilde çalışmaya da devam ediyoruz. Fransa’ya daha önce ziyaretlerde bulundum. Bodrum’a özellikle Belçikalı ve Fransız turist çok geliyor” şeklinde konuştu.
Başkan Kocadon ayrıca “Hem Bodrum Belediye Başkanı olarak hem de yıllarca Fransızlarla çalışan birisi olarak bu güzel ziyareti için kendisine teşekkür ediyorum. Bodrum’da kendisini görmekten de her zaman mutlu olacağız” dedi.
Fransa Büyükelçiliği Ekonomi Servisi Ekonomi Müsteşarı Sylvain Berger, daha önce Bodrum’a geldiğini ifade ederek, “Bodrum’a üçüncü gelişim. Fransa ve Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin başında otomotiv ve gıda geliyor. Ayrıca Fransızlar tatil için Türkiye’yi de tercih ediyor” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fransa Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı Başkan Kocadon’u Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN