Seydikemer’de Turizm Denetimleri Tamamlandı

Giriş Tarihi: 18.6.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 11:56
Seydikemer’de Turizm Denetimleri Tamamlandı
’nın Seydikemer ilçesinde turizm denetimleri tamamlandı.
Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte seydikemer de turizm faaliyetlerinin daha nitelikli,verimli ve turist memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacı ile Muğla Valiliğinin Turizm Faaliyet ve Hizmetleri ve Esasları Genelgesi kapsamında Seydikemer Mal Müdürü Bünyamin Taşkın öncülüğünde Seydikemer’deki resmi kurumlardan ve sivil toplum kuruluşlarından yetkililer alınarak turizm alanında faaliyet gösteren kurumlar denetlenerek eksikliklerin giderilmesi sağlandı.
Mal Müdürü Bünyamin Taşkın’’denetimlerin amacı esnafımıza ceza yazmak değil eksikliklerinin giderilmesi konusunda yardımcı olmak ve turizmin ilçemizde canlanmasını sağlamayı amaçlamış bulunuyoruz ‘’dedi.
Seydikemer Esnaf Odası Başkanlığı adına denetlemeye katılan Yönetim kurulu üyesi Osman Alagöz ise, "Seydikemer Esnaf Odası olarak kurulduğumuzdan beri esnaflarımızın sıkıntılarının giderilmesi konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Esnaf Odası olarak seydikemer li esnaflarımıza sahip çıkmak ve haklarını savunmak bizim vazifemizdir. Devletin yetkili mercilerinin denetlemesi sırasında bizlerde gereken incelemelerde bulunuyor ve esnaflarımıza yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz. Seydikemerli Esnaf arkadaşlarımız karşılaştıkları sıkıntıları bizlere bildirdiği takdirde en kısa sürede sıkıntılarını giderip çözüm üretebiliriz. Bu denetimlerin amacı esnafımıza ceza yazmak değil seydikemerimize gelen turistleri memnun edecek iş yeri oluşmasını sağlayarak ilçemize daha çok turist gelmesini sağlamaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seydikemer’de Turizm Denetimleri Tamamlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN