Ortaca - Dalyan Yolu Asfaltlanıyor

Giriş Tarihi: 7.7.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
Ortaca - Dalyan Yolu Asfaltlanıyor
’nın Büyükşehir Belediyesi olmasının ardından Muğla Büyükşehir sorumluluğuna geçen Ortaca Dalyan yolunda asfaltlama çalışması başladı.
Ortaca ve Dalyan Belediyeleri tarafından 2013 yılında genişletme çalışması tamamlanan ve bir bölümü asfaltlanan Ortaca - Dalyan yolunda kalan bölüm için asfaltlama çalışması başlatıldı. Muğla’nın Büyükşehir olmasının ardından Ortaca - Dalyan yolu Muğla Büyükşehir Belediyesi sorumluluğuna geçmişti.
Çalışmalar ile ilgili olarak açıklama yapan Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Mehmet Ali Avcı ‘’ Ortaca Dalyan yolu Muğla Büyükşehir Belediyesi uhdesindedir. Muğla Büyükşehir Belediyesi daha önce Ortaca ve Dalyan Belediyeleri tarafından genişletme çalışması yapılıp asfaltlanması tamamlanamayan bölümün asfaltlama çalışmasına başlamıştır. Ortaca Dalyan yolu Büyükşehir Belediyesinin Projeli Yollar planlaması kapsamındadır. Bu nedenle önümüzdeki birkaç yıl içinde bu yol üzerinde projelendirilmiş olan bisiklet yolu, yürüyüş yolu gibi alanlar tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır’’ dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ortaca - Dalyan Yolu Asfaltlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN