2 Günde Kuruldu 2 Günde Mühürlendi

Giriş Tarihi: 10.7.2015 23:48 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 23:54
2 Günde Kuruldu 2 Günde Mühürlendi
’nın Bodrum ilçesinde şehir stadına kurulan dev baz istasyonu, Bodrum Belediyesi tarafından kaçak ve ruhsatsız olduğu gerekçesiyle mühürlendi.
Baz istasyonunun Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından özel bir telefon operatörü firmasıyla yapılan protokol sonucunda Bodrum Şehir Stadı’na kurulduğu, stadın çevresinde yaşayan vatandaşlarında durumu mahalle muhtarına ve gerekli resmi kurumlara şikayet etmek için imza topladıkları öğrenildi.
Geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günleri kurulan ve yaklaşık 30 metre uzunluğunda olan baz istasyonu 7 Temmuz Salı günü Bodrum Belediyesi tarafından mühürlenirken, mühür üzerindeki raporda şunlar yazılı; “Bu inşaat kaçak ve ruhsatsız olduğundan 3194 sayılı imar kanunu’nun 32. Maddesine istinaden mühürlenerek durdurulmuştur. Yapı tespit krokisinde belirtilen ölçülerde beton zemin üzerine ahşap baraka, yaklaşık h:25 mt yüksekliğinde çelik totem ve beton zemin etrafının h:2.15 mt tel ile çevrilmiş olduğu tespit edilerek kullanıma hazır vaziyette mühürlenmiştir”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2 Günde Kuruldu 2 Günde Mühürlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN