Bodrum’da Meydanda İlginç Evlilik Teklifi

Giriş Tarihi: 13.7.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Bodrum’da Meydanda İlginç Evlilik Teklifi
’nın Bodrum ilçesinde yaşayan Cahit Gökbel, kız arkadaşı Deniz Durmaz’a Bodrum Belediye Meydanında evlenme teklifinde bulundu.
Özel bir firmada satış elemanı olarak çalışan Cahit Gökbel 4 ay önce tanışarak aşık olduğu kız arkadaşı Deniz Durmaz ile evlenme kararı aldı. Evlenme teklifinin farklı olmasını düşünen Gökbel arkadaşlarıyla birlikte bir plan hazırladı. Bodrum Belediye Meydanında yapılan evlenme teklifinde, Gökbel’in arkadaşları Deniz Durmaz’ın meydana gelmesiyle birlikte meşaleler yakarak üzerinde genç çiftin fotoğrafı bulunan ‘Benimle evlenir misin?’ yazılı pankart açtılar. Çok heyecanlı olduğu gözlerinden okunan Deniz Durmaz’a meydanda diz çökerek, “Benimle yaşamaya değil yaşlanmaya ne dersin? Benimle evlenir misin?” diyerek kız arkadaşına evlenme teklifinde bulunan Gökbel, Deniz Durmaz’ın evet cevabının ardından yüzüğü Durmaz’ın sağ yüzük parmağına taktı. Çok heyecanlı oldukları her halinden belli olan genç çift, gazetecilerin “Duygularınızı alabilir miyiz?” sorusuna da cevap veremezken, Bodrum Belediye Meydanından geçen yerli ve yabancı turistlerde evlenme teklifini izleyerek fotoğraf çektiler.
Genç çift meydanda toplanan arkadaşları ve akrabalarıyla ‘Benimle evlenir misin?’ pankartının önünde hatıra fotoğrafı çektirerek geceyi sonlandırırken, aileleri tanışan çiftin yaz sezonu sonunda nişan töreni gerçekleştirerek evlilik öncesi ilk adımlarını gerçekleştirecekleri öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bodrum’da Meydanda İlginç Evlilik Teklifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN