Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MÜSİAD’dan İftar Yemeği

Giriş Tarihi: 13.7.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
MÜSİAD’dan İftar Yemeği
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şubesi tarafından düzenlenen iftar programına Vali Amir Çiçek, AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Mansur Harmandar, Ortaca, Köyceğiz, Menteşe kaymakamları, Ak Parti İl Başkanı İhsan Küreci, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve MÜSİAD üyeleri katıldı.
MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Sayim Akdeniz iftar programında yaptığı açıklamada; “Bizler 11 bin üyesi olan 45 bine yakın işletmenin temsil edildiği 1 milyon 600 bin kişiye istihdam sağlayan yurt içinde 85, yurt dışında 63 ülkede159 noktada hizmet veren büyük bir aileyiz. 2012 yılında açılan şubemiz, gerek kamu kuruluşları, gerekse üniversitemiz ve genel merkezimizin desteği ile çeşitli projeler gerçekleştirmiş, misyonumuza somut olarak katkılar sağlamıştır. Böyle güzel bir kuruluşun kurucu başkanı olarak hayatım boyunca üzerimde taşıyacağım bir şeref madalyası olacaktır” dedi.
Muğla Valisi Amir Çiçek ise MÜSİAD Muğla Şubesi’nin iftar programı için teşekkür etti. Vali Çiçek, “MÜSİAD Türkiye genelinde olduğu gibi Muğla’da da istihdamı sağlamak için çok güzel çalışmalar yapıyor. Başta MÜSUAD Muğla Şube Başkanımız olmak üzere, yönetim kurulu üyelerine ve MÜSİAD ailesine Muğla ekonomisine verdiği katkılar nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.
MÜSİAD Muğla Şubesi Muğla’da mesleklerinde başarı gösteren işadamlarına plaket verirken, plaketler Vali Amir Çiçek ve diğer protokol tarafından verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MÜSİAD’dan İftar Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN