Shaman Dans Tiyatrosu Ekibi Bodrum’da Kafe Açtı

Giriş Tarihi: 16.7.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
’nın Bodrum ilçesinde Shaman Dans Tiyatrosu dansçılarının açtığı kafenin açılışına ünlü isimler katıldı.
Aralarında Sanem Çelik, Yıldız Asyalı, Burak Sergen gibi ünlülerin de yer aldığı Shaman Dans Tiyatrosu ekibi, Yalıkavak Plaj Caddesi’nde Eski Moda’nın açılışında bir araya geldi. Sultans of The Dance grubunun koreografı Murat Uygun ve ekibi tarafından kurulan ritm, dans ve müzik grubu Shaman Dans Tiyatrosu dansçıları, Yalıkavak’ta bir kafe işletmeye başladılar. Eski Moda adını verdikleri kafede her alanda Shaman Dans Tiyatrosu ekibi çalışacak.
Mekân tasarımını Sanem Çelik’in yaptığı Eski Moda’da garsonlar, barmen ve aşçıların tamamı, grubun da önemli dansçıları. Shaman Dans Tiyatrosu Yönetmeni Murat Uygun, açılış için basına yaptığı açıklamada, “Bizler hep birlikte yaşayan, birlikte olmaktan keyif alan, işimizi yaparken bile eğlenen bir ekibiz. Yalıkavak’ta boş duran harika bir mekan olduğu haberi ile bir anda aldığımız bir kararla el birliğiyle mekanımızı hazırladık. Bizim için ölü sezon olarak görülen yaz aylarını Yalıkavak’ta hem hizmet edip para kazanarak, hem de tatil yaparak geçirme fikri hepimize cazip geldi. Herkes elinden geldiğince bir ucundan tuttu ve bu noktaya kadar geldik" dedi.
Aylık kazancın da kendi aralarında eşit paylaşılacağını belirten Murat Uygun’un açıklamalarının ardından açılış için bir gösteri yapan Kenyalı akrobatlar, gösteriyi izleyenlerin nefeslerini kesti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Shaman Dans Tiyatrosu Ekibi Bodrum’da Kafe Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN