Türkiye'nin en iyi haber sitesi

El Öptüren Protokol

Giriş Tarihi: 23.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 17:05
El Öptüren Protokol
Bodrum Bitez Mahallesi’nde Gülümser-Mehmet Danacı İlkokulu’na 6 derslik ek derslik yaptıracak hayırsever Gülümser Danacı ile Valisi Amir Çiçek arasında protokol imzalandı. Hayırsever Gülümser Danacı’nın kızının aynı okulda öğretmenlik yaptığı öğrenilirken, okuma yazma bilmeyen hayırseverin okula ek derslik yapılmasını çok istediği öğrenildi.
Hayırseverlerin var olan imkânlarını eğitim kurumlarına aktardıkları için teşekkür eden Vali Çiçek, insana yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğunu belirtti. Çocukların büyüdüklerinde vatana millete hayırlı birer evlat olacaklarını söyleyen Vali Çiçek, böyle bir imkân sağladığı için o okulda okumuş, mezun olan herkesin adına teşekkür ederek okul yaptıran hayırseverlerin artmasını temenni etti.
Protokol kapsamında hayırsever Gülümser Danacı tarafından Gülümser- Mehmet Danacı İlkokulu’na 6 derslikli beton ek bina yapılacak. Ek bina protokolü Vali Amir Çiçek ile hayırsever vatandaş Gülümser Danacı arasında imzalandı. İmza töreni sonrası hayırseveri eğitime verdiği katkılar nedeniyle teşekkür eden Vali Amir Çiçek, hayırsever Gülümser Danacı’nın elini öptü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
El Öptüren Protokol
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN