’nin sürprizi

’nu İstanbul 2. bölgeden gösterecek olan Bahçeli, kenti Durmuş Yılmaz ve Prof. Dr. Ümit Özdağ gibi isimleri vitrine koyarak kazanmaya çalışacak. İhsanoğlu'na 'nin de teklif götürdüğü ve kabul edilmediği medyaya yansımıştı.

Giriş Tarihi: 7.4.2015 07:48 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 08:24
MHP’nin sürprizi Ekmeleddin İhsanoğlu

Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün Yüksek Seçim Kurulu'na () teslim edilecek milletvekili listesinde son rötuşları yaparken, günlerdir dillendirilen sürpriz adayın kim olduğu ortaya çıktı. yarışına MHP ve 'nin ortak odayı olarak giren MHP'den İstanbul 2. bölgeden aday gösterilecek.

Büyükşehirlerde atılım yapmak isteyen Bahçeli, diğer önemli isimler Durmuş Yılmaz ve Ümit Özdağ'ı da İstanbul'dan aday göstererek bu kenti kazanmaya çalışacak.

Bahçeli'nin listesindeki sürpriz isim ise Cumhurbaşkanlığı yarışına giren Ekmeleddin İhsanoğlu oldu. İstanbul 2. bölgeden aday gösterilmesi beklenen İhsanoğlu'nun Bahçeli ile yaptığı görüşmede adaylığının bir ödül töreni nedeniyle son ana kadar gizlenmesini istediği öğrenildi. İhsanoğlu'nun CHP'den de adaylık teklifi aldığı bildirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP’nin sürprizi Ekmeleddin İhsanoğlu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN