Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP ve HDP Paralel çete ile el ele çalışıyor

CHP ve HDP Paralel çete ile el ele çalışıyor

Başbakan Davutoğlu: Paralel çete eşliğinde, HDP ve CHP el ele perde gerisinden işbirliği yapıyor. Arkasında da belli bir medya var. Hedefleri ise AK Parti iktidarı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan , dün , ve Iğdır'da mitingler düzenledi. Davutoğlu ilk olarak Ardahan PTT Meydanı'nda vatandaşlara seslendi. Ardından Kars'a giden Davutoğlu'nun son durağı Iğdır oldu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a yüklenen Başbakan Davutoğlu özetle şunları söyledi:

- ONA KALSA KÜRT KARDEŞLERİMİZİ IŞİD'E TESLİM EDERDİ: Kılıçdaroğlu yine Suriyeliler'den bahsetmiş. İşte Kafkasya'dayız. Yiğit Azeri kardeşlerimiz, Kılıçdaroğlu'nun milli şefi İnönü 146 Azeri kardeşimizi Ruslar'a teslim etti. O yiğitler şehit edildi. Kılıçdaroğlu Esad zulmünden kaçan Türkmenleri de geri göndereceğini söylüyor. Aynen İnönü'nün yaptığı gibi. Kılıçdaroğlu'na kalsa Kürt kardeşlerimizi IŞİD'e teslim ederdi. Biz mazlumu zalime teslim eder miyiz? Hiçbir zaman zalime mazlumu teslim etmedik, etmeyeceğiz..- ÖNCE PARTİNE BARIŞ GETİR: Orta Doğu'ya barış getireceğini söylüyor. Önce partine barış getir. CHP kaç parça? Geçen sene Ardahan'da demiş ki; 'Marmaray'ı yaptılar, Ardahan'a ne yaptılar?' Marmaray'ı da kim kullanıyor. İstanbul'da yaşayan Ardahanlılar da Marmaray'ı kullanıyorlar.

- İSİM GÖNDERMESİ: Ben ona "Sana Selahattin demeyeceğim" deyince, lafı değiştirip, 'Hacı dedem koymuş bunu bana' diyor. Deden, Selahattin ismini iyi niyetle koymuştur ama sen o isme ihanet ettin. Hacı dedenin gittiği Kâbe'yi Taksim'le karşılaştırmaya kalktın. Önce hacı dedene, milletin dinine, imamına hürmet et, sonra milletin huzuruna çık.

- PARALEL'LE İŞBİRLİĞİ: Türkiye 12 yılda hasta adam konumundan çıktı. Yüzüne, al yanaklarına kan geldi. Dizi derman bulmaya başladı, ayağa kalkmaya başladı. Dünyadaki birçok mihrak, çete bizi yıkabilmek, zayıflatabilmek için her oyunu, dümeni yaptı. Gezi provokasyonları,17-25 Aralık provokasyonları ve hep bizi durdurmaya çalıştılar. Şimdi Paralel çete eşliğinde HDP, CHP el ele perde gerisinden işbirliği yapıyor. Arkasında da belli bir medya var. Bu koalisyon içinde hedefleri AK Parti'nin tek başına iktidara gelmesini engellemek.

ARKADAŞINA GÖNDER
CHP ve HDP Paralel çete ile el ele çalışıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN