"Fenerbahçe'yi biz kurduk!"

Üyelere 4. yıldızı gösteren Duygun Yarsuvat, bugün oynanancak derbiyle ilgili olarak ise, "Derbinin bir özelliği yok. Biz 1905 yılında kurulduk. F.Bahçe'yi de 1907'de kurduk. Rakip olsun diye kurduk. O rekabet 1907'den beri devam ediyor" yorumunu yaptı. Yarsuvat'ın, "F.Bahçe'yi biz kurduk" sözleri tartışma yarattı.

Giriş Tarihi: 20.3.2016 10:55
Fenerbahçe'yi biz kurduk!

Mali genel kurulda söz alan eski başkan Duygun Yarsuvat, 'G.Saray'da bazıları zengin olurken, G.Saray Kulübü fakirleşti' diyen genel sekreter Fatih İşbecer'e yüklendi.

BELGESİ OLAN MASAYA KOYAR
Yarsuvat, "Son dönemde genç çocuklar, devr-i sabık yaratmak gibi bir sloganla ortaya çıktılar. Kim bu bazıları? Bu genç arkadaşlarım zehir hafiye değillerdir. Yeterli delil olmadan geçmişi suçlayamaz. Eğer elinde bir şey varsa, çıkartır masanın üzerine koyar" ifadelerini kullandı.
G.Saray'ın hiçbir zaman tribünler ve sosyal medyadan aldığı emirlerle yönetilmediğini belirten Yarsuvat, "Tribünlerde kendi takımınızın kaptanının yuhalatırsanız, sizi de aynı muameleye tabi tutarlar" diye konuştu.

BAŞKAN İSTERSE GİDER
Yarsuvat, seçime gidilmesiyle ilgili olarak, "G.Saray'da başkan isterse seçime gidilir, istemezse hiçbir şey olmaz" derken, tesislerin Riva'ya taşınmasına da karşı çıkarak, "G.Saray, Avrupa yakasının bir takımıdır ve Anadolu yakasına gitmemesi gerekir" görüşünü dile getirdi.

BİZ TAKIMA SEVGİ AŞILADIK
Yarsuvat ayrıca kendi dönemlerinde 7 ay içinde 3 kupayı aldıklarını da hatırlatarak, "Biz sevgiyi aşıladık. Sporcularımız yaptıkları işten zevk almaya başladılar. Gülerek, eğlenerek oynadılar. İlk defa 4. yıldızı taktık. 170 milyon lira gelir elde ettik" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Fenerbahçe'yi biz kurduk!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN